Kontrolný technik / zmenový kvalitár

BeShapeTech k.s. - Bernecker Group

Miesto práce
Bedzianská, Krušovce
Termín nástupu
ihneď
Od 847 EUR/mesiacNástupná mzda od 847 Eur / brutto ( mzda je zložená z fixu a pohybl. zložky ) + zákonné mzdové príplatky. Konečná výška mzdy závisí od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávanie vstupnej a výstupnej kontroly

Kontrola pracovníkov - kontrola podľa skúšobného plánu

Interné preškolovanie pracovníkov v oblasti kvality

Kontrola kvality výrobného procesu - vykonávanie skúšok CAQ

Spolupráca pri riešení reklamácií, hlásenie a analýza chýb

Všeobecné úlohy v oblasti kvality podľa príkazu nadriadeného

Vykonávanie meraní s rôznymi typmi meracích zariadení a prostriedkov

Práca na 3 zmeny

Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
13.plat v závislosti od dochádzky a internej smernice
14. plat v závislosti od dochádzky a internej smernice
Ponúkame benefity - stravné lístky nad rámec zákona, masáže, firemné akcie, možnosť využitia firemného taxi
Finančná odmena pri pracovnom výročí
Finančná odmena pri životných jubileách

Ďakujeme vopred uchádzačom o prejavený záujem o pracovnú pozíciu. Kontaktovať budeme tých, ktorí spĺňajú požiadavky na danú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, oblasť kvality

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

kontrolór kvality, procesný technik, technik kvality, výrobná spoločnosť automobilový priemysel

Počet rokov praxe

2

Vyžadujeme skúsenosti v oblasti kvality,
Čítanie technických výkresov, značenie na výkresoch,
Znalosť základných meracích prostriedkov ( posuvné meradlo, mikrometer, meracie hodiny, drsnomer, kontúrogra...)
Všeobecná znalosť strojárskej problematiky
Základné znalosti systému kvality a nástrojov kvality ( ISO 9001, IATF 16949, SPC, PPAP, Ishikawa... )
Znalosť NJ alebo AJ - výhodou

Spoločnosť BeShapeTech k.s. Krušovce, člen skupiny Bernecker Group, sa zaoberá kovovýrobou dielov prevažne pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4620265  Dátum zverejnenia: 18.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 847 EUR/mesiac