Staň sa súčasťou BERTO tímu - hľadáme skladového účtovníka!

Berto sk, s. r. o.

Miesto práce
Hlavná 1, 900 66 Vysoká pri Morave
Termín nástupu
ihneď
Od 900 EUR/mesiacVariabilná zložka mzdy do výšky 300 eur brutto. Celková výška mzdy bude závisieť od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví Vás práca s číslami, ste orientovaní na detail? Pristupujete k práci s precíznosťou a dôslednosťou? Máte prax s vedením skladového hospodárstva?

Potom hľadáme práve Vás!

Firma Berto sk,s.r.o. pôsobí v oblasti potravinárskeho priemyslu a hľadá do svojho tímu ambiciozného a spoľahlivého sladového účtovníka s náplňou práce:
* Evidencia výdajov zo sklady a príjmov na jednotlivé sklady
* Denné a mesačné uzávierky
* Vykonávanie a uzatváranie inventúry
* Sledovanie a pravidelná kontrola evidenčných pohybov výroby
* Vedenie evidencie celého skladového hospodárstva
* Byť nápomocný pri riešení rozdielov mesačných inventúr na skladoch
* Pravidelný denný a mesačný reporting vedeniu spoločnosti

Idete do toho? ÁNO, pošlite Váš motivačný list a CV na kontaktnú osobu.

Viac o spoločnosti na www.berto.sk

Ponúkame:
* Zvýhodnené ceny produktov
* Darček k Vášmu sviatku
* Možnosť profesionálneho rastu
* Možnosť pracovať v stabilnej, dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
* Primerané finančné ohodnotenie
* Stravovanie vo vlastnej jedálni
* Dochádzkový bonus
* Odmena za odpracované roky
* Vitamínový balíček
* Zúčastnenie sa celo-firemných akcií a team buildingov

V prípade Vášho záujmu o túto pozíciu nám prosím zašlite profesný životopis. Do predmetu správy uvádzajte názov pozície, na ktorú reagujete.
Vaše žiadosti zasielajte prosím, priamo na náš e-mail: [email protected]
Vzhľadom k veľkému počtu žiadosti nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom a kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Ostatné životopisy budú zaradené do našej databázy.
Zaslaním vášho životopisu dávate súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise, v zmysle zákona č. Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov pre účely evidencie uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika a účtovníctvo

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

* Samostatnosť
* Zodpovednosť
* Organizačné schopnosti
* Dôslednosť
* Precíznosť
* Orientácia na detail
* Systematický prístup k práci
* Analytické myslenie
* Znalosť programu ESO alebo SAP výhodou

Sme rodinná spoločnosť zo Záhoria, ktorá už viac ako 30 rokov ctí poctivé mäsiarske remeslo. Sme nositeľom niekoľkých významných ocenení, ktoré reflektujú vytrvalú prácu, neustále zdokonaľovanie sa v odbore a húževnatosť všetkých našich zamestnancov. Zaoberáme sa spracovaním mäsa, výrobou a predajom mäsa a mäsových výrobkov. Sme hrdým držiteľom značiek kvality SK a SK GOLD, ktoré deklarujú výrobky vyrábané z domácich surovín, za dodržania deklarovaného technologického postupu, parametrov kvality a bezpečnosti potravín.
Našimi hodnotami sú:
* ODVAHA, INOVATÍVNOSŤ, TVORIVOSŤ - nebojíme sa skúšať nové veci
* POCTIVOSŤ - ku všetkému čo robíme, pristupujeme zodpovedne a s láskou
* TÍMOVOSŤ - Sme jeden tím - SME BERTO
Viac o nás na www.berto.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

ID: 2831080  Dátum zverejnenia: 20.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac