Staň sa súčasťou Berto tímu! Hľadáme samostatného účtovníka

Berto sk, s. r. o.

Miesto práce
Hlavná 1, 900 66 Vysoká pri Morave
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiacv závislosti od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme nového, šikovného kolegu / kolegyňu, ktorý/á bude zabezpečovať nasledovné činnosti:
• evidencia a účtovanie dodávateľských faktúr a dobropisov v účtovnom programe ESO /účtovanie zásob spôsob A/
• riadne evidovanie a účtovanie zverených účtovných dokladov – interné doklady
• príprava a realizácia bankových prevodov prostredníctvom internetbankingu
• účtovanie bankových výpisov a bankových operácií
• pravidelná inventarizácia pridelených účtov hlavnej knihy
• spolupráca pri mesačnej a ročnej závierke, DPH, príprava podkladov pre potreby auditu
• kontrola správnosti dodávateľských faktúr z účtovného a daňového hľadiska
• spolupráca s ostatnými strediskami spoločnosti

Ponúkame prácu na plný pracovný úväzok, stabilné zázemie, možnosť rastu, výborný pracovný kolektív a atmosféru rodinnej firmy.
príspevok na ubytovanie
stravovanie v závodnej jedálni
zvýhodnené ceny produktov
darček k Vášmu sviatku (narodeniny, meniny)
vitamínový balíček
firemné akcie a team buildingy

Ak sme ťa zaujali, neváhaj a pošli nám svoj životopis na náš email: [email protected].

Nezabudni k svojej žiadosti pripojiť nasledovný súhlas:
V zmysle zákona č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27.apríla 2016 o fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES o ochrane osobných údajov dobrovoľne súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v rozsahu – meno, priezvisko, adresa trvalého bydliska, životopis, motivačný list, fotografia pre spoločnosť Berto SK, s.r.o. , Hlavná 1, 900 66 Vysoká pri Morave uvedených v životopise a motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce, ktoré som poskytol/poskytla vyššie uvedenej spoločnosti, prostredníctvom internetových stránok, v rámci počítačovej siete, za účelom uchádzania sa o pracovnú pozíciu.
Súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať, inak zanikne najneskôr po uplynutí 2 rokov odo dňa jeho udelenia, alebo v deň oznámenia/potvrdenia o ich skartovaní.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

účtovníctvo

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Prax na pozícii účtovníka min. 3 roky
Veľmi dobrá orientácia na detail
Analytické zručnosti a dobrý vzťah k číslam
Prehľad v účtovnej a daňovej legislatíve, znalosť účtovných postupov
Samostatnosť, zodpovednosť
Znalosť programu ESO výhodou

Sme rodinná spoločnosť zo Záhoria, ktorá už viac ako 30 rokov ctí poctivé mäsiarske remeslo. Sme nositeľom niekoľkých významných ocenení, ktoré reflektujú vytrvalú prácu, neustále zdokonaľovanie sa v odbore a húževnatosť všetkých našich zamestnancov. Zaoberáme sa spracovaním mäsa, výrobou a predajom mäsa a mäsových výrobkov. Sme hrdým držiteľom značiek kvality SK a SK GOLD, ktoré deklarujú výrobky vyrábané z domácich surovín, za dodržania deklarovaného technologického postupu, parametrov kvality a bezpečnosti potravín.
Našimi hodnotami sú:
* ODVAHA, INOVATÍVNOSŤ, TVORIVOSŤ - nebojíme sa skúšať nové veci
* POCTIVOSŤ - ku všetkému čo robíme, pristupujeme zodpovedne a s láskou
* TÍMOVOSŤ - Sme jeden tím - SME BERTO
Viac o nás na www.berto.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

ID: 2787777  Dátum zverejnenia: 9.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac