Účtovník

Berto sk, s. r. o.

Miesto práce
Hlavná 1, 900 66 Vysoká pri Morave, Bratislavský kraj
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Firma Berto Sk pôsobí v oblasti potravinárskeho priemyslu a hľadá do svojho tímu ambiciozného a spoľahlivého účtovníka s náplňou práce:
* Riešenie bežných každodenných účtovných operácií v rámci podvojného účtovníctva
* Príprava a realizácia bankových prevodov prostredníctvom internetbankingu
* Účtovanie bankových výpisov a bankových operácií
* Kontrola správnosti dodávateľských faktúr z účtovného a daňového hľadiska
* Správa dodávateľských faktúr v informačnom systéme spoločnosti ESO
* Aktívna komunikácia s dodávateľmi, prípadne odberateľmi a štátnymi inštitúciami
* Pravidelný reporting v oblasti účtovníctva
* Iné účtovné úlohy

Idete do toho? Ak ÁNO pošlite Váš motivačný list a CV na kontaktnú osobu.

Viac o spoločnosti na www.berto.sk

Ponúkame:
* Zvýhodnené ceny produktov
* Darček k Vášmu sviatku
* Firemný teambuilding
* Možnosť profesionálneho rastu
* Možnosť pracovať v stabilnej, dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
* Primerané finančné ohodnotenie

V prípade Vášho záujmu o túto pozíciu nám prosím zašlite profesný životopis. Do predmetu správy uvádzajte názov pozície, na ktorú reagujete.
Vaše žiadosti zasielajte prosím, priamo na náš e-mail: kariera@berto.sk
Vzhľadom k veľkému počtu žiadosti nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom a kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Ostatné životopisy budú zaradené do našej databázy.
Zaslaním vášho životopisu dávate súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise, v zmysle zákona č. Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov pre účely evidencie uchádzačov

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

9.12.2016 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

účtovníctvo

Administratívne a ekonomické znalosti

Podvojné účtovníctvo - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

* Prax na pozícii účtovníka min. 3 roky
* Veľmi dobrá orientácia na detail
* Analytické zručnosti a dobrý vzťah k číslam
* Prehľad v účtovnej a daňovej legislatíve, znalosť účtovných postupov
* Samostatnosť, zodpovednosť
* Znalosť programu ESO výhodou

Spoločnosť sa zaoberá spracovaním mäsa, výrobou a predajom mäsa a mäsových výrobkov

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Hlavná 1
900 66 Vysoká pri Morave

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2787777   Dátum zverejnenia: 29.11.2016