Rád telefonuješ ? Rob to čo ťa baví! Operátora na zákazníckom centre

Berto sk, s. r. o.

Miesto práce
Hlavná 1, 900 66 Vysoká pri Morave
Termín nástupu
inneď
Mzdové podmienky (brutto)
700 eur brutto nástupná mzda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme rodinná spoločnosť z Vysokej pri Morave, máme drive, medzinárodné úspechy a chceme sa stále zlepšovať. Chcete sa zlepšovať a profesijne rásť spolu s nami? Pokiaľ áno, čítajte ďalej.
Náplň práce:
  • komplexná komunikácia so zákazníkmi/klientmi (riešenie objednávok a dodávok tovaru)
  • celková zodpovednosť za pridelených zákazníkov
  • práca s databázou zákazníkov
  • vykonávanie určených obchodných cieľov a plánov
  • vedenie dokumentácie

  • fixný plat + bonus = výška mzdy závisí od Vašej šikovnosti
  • práca v stabilnej a rozvíjajúcej sa spoločnosti
  • príspevok na bývanie
  • darček k Vášmu sviatku
  • zvýhodnené ceny produktov
  • firemný teambuilding
  • priateľský tím kolegov

V prípade Vášho záujmu o túto pozíciu nám prosím zašlite profesný životopis. Do predmetu správy uvádzajte názov pozície, na ktorú reagujete.
Vaše žiadosti zasielajte prosím, priamo na náš e-mail: [email protected]
Vzhľadom k veľkému počtu žiadosti nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom a kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Ostatné životopisy budú zaradené do našej databázy.
Zaslaním vášho životopisu dávate súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise, v zmysle zákona č. Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov pre účely evidencie uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • dobrý písomný prejav
  • výborná zručnosť v telefonickej komunikácií
  • spoľahlivosť
  • zodpovednosť
  • zmysel pre službu zákazníkovi
  • orientácia na cieľ
  • platný zdravotný preukaz pracovníka v potravinárstve

Sme rodinná spoločnosť zo Záhoria, ktorá už viac ako 30 rokov ctí poctivé mäsiarske remeslo. Sme nositeľom niekoľkých významných ocenení, ktoré reflektujú vytrvalú prácu, neustále zdokonaľovanie sa v odbore a húževnatosť všetkých našich zamestnancov. Zaoberáme sa spracovaním mäsa, výrobou a predajom mäsa a mäsových výrobkov. Sme hrdým držiteľom značiek kvality SK a SK GOLD, ktoré deklarujú výrobky vyrábané z domácich surovín, za dodržania deklarovaného technologického postupu, parametrov kvality a bezpečnosti potravín.
Našimi hodnotami sú:
* ODVAHA, INOVATÍVNOSŤ, TVORIVOSŤ - nebojíme sa skúšať nové veci
* POCTIVOSŤ - ku všetkému čo robíme, pristupujeme zodpovedne a s láskou
* TÍMOVOSŤ - Sme jeden tím - SME BERTO
Viac o nás na www.berto.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

ID: 2576453  Dátum zverejnenia: 6.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 eur brutto nástupná mzda