Berto manažér výroby

Berto sk, s. r. o.

Miesto práce
Hlavná 1, 900 66 Vysoká pri Morave, Bratislavský kraj
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Pri osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

STAŇ SA BERTO MANAŽÉROM VÝROBY
SME JEDNOTKA V KVALITE NA SLOVENSKU.

Chceš ozajstnú výzvu? Si schopný a dokážeš skutočne budovať v oblasti výroby? Máš chuť tvrdo pracovať a dosahovať trvalé a kvalitné výsledky, nie je potom dôvod, aby si svoju energiu, poznatky a čas neuplatnil práve v spoločnosti Berto sk a prijal prácu

BERTO MANAŽÉRA VÝROBY.

Ak však čakáš, že Ťa niekto bude vodiť za ruku a sledovať každý Tvoj krok, prosím už nečítaj ďalej!!!!

Naša misia – dať šancu všetkým, ktorí za sebou radi vidia výsledky

„Všetko, čo tvoríme hlavou aj rukami, musí vychádzať predovšetkým z nášho srdca.“
Naša čisto slovenská spoločnosť je vybudovaná na základoch poctivej práce. Plánov a nápadov máme dostatok aj na ďalších 25 rokov. Kvalita našich výrobkov je rovnako dôležitá ako kvalita nášho tímu. A podľa toho si vyberáme našich kolegov.
„Chceme rásť s chuťou a s Tebou.“
Prečo my? Čo ponúkame?
Jasný kariérny postup, spravodlivé odmeňovanie a prirodzenú motiváciu ponúkame všetkým, ktorí sa neboja tvrdej každodennej práce a majú podobný pohľad na svet ako my.

Ak si sa našiel v hore uvedených riadkoch a chceš pracovať v kolektíve, ktorý Ťa podporí, a ak si aj Ty oporou pre druhých a rád pomáhaš iným alebo sa práve rozhoduješ, ako sa profesionálne uplatniť a hľadáš prácu, ktorá Ťa bude napĺňať a posúvať vpred, a zároveň chceš získať šancu udržať plne funkčný výrobný tím, kde každý pracovník bude skutočne produktívny a etický, zameraný na výkon a kvalitu práce.
TAK NEVÁHAJ A KONTAKTUJ NÁS!
Pri osobnom stretnutí si pohovoríme o cieľoch, predstavách a možnostiach ich naplnenia.

Práca v stabilnom prostredí
Perspektíva kariérneho rastu a ďalšieho osobného rozvoja

Informácie o výberovom konaní

V prípade Vášho záujmu o túto pozíciu nám prosím zašlite:
  • profesijný životopis
  • do predmetu správy uvádzajte názov pracovnej pozície, na ktorú reagujete

Vaše žiadosti zasielajte prosím, priamo na náš e-mail: [email protected]
Vzhľadom k veľkému počtu žiadosti nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom a kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Ostatné životopisy budú zaradené do našej databázy.
Zaslaním vášho životopisu dávate súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise, v zmysle zákona č. Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov pre účely evidencie uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

  • znalosť výrobných procesov a skúsenosť s ich nastavovaním
  • skúsenosti s vedením projektov v oblasti výroby
  • prozákaznícka orientácia
  • komunikatívnosť, otvorenosť
  • analytické a riadiace schopnosti
  • samostatnosť, rozhodnosť a dôslednosť

Sme rodinná spoločnosť zo Záhoria, ktorá už viac ako 30 rokov ctí poctivé mäsiarske remeslo. Sme nositeľom niekoľkých významných ocenení, ktoré reflektujú vytrvalú prácu, neustále zdokonaľovanie sa v odbore a húževnatosť všetkých našich zamestnancov. Zaoberáme sa spracovaním mäsa, výrobou a predajom mäsa a mäsových výrobkov. Sme hrdým držiteľom značiek kvality SK a SK GOLD, ktoré deklarujú výrobky vyrábané z domácich surovín, za dodržania deklarovaného technologického postupu, parametrov kvality a bezpečnosti potravín.
Našimi hodnotami sú:
* ODVAHA, INOVATÍVNOSŤ, TVORIVOSŤ - nebojíme sa skúšať nové veci
* POCTIVOSŤ - ku všetkému čo robíme, pristupujeme zodpovedne a s láskou
* TÍMOVOSŤ - Sme jeden tím - SME BERTO
Viac o nás na www.berto.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

ID: 1994935  Dátum zverejnenia: 12.10.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Pri osobnom pohovore