Skladník na úseku mäsa

Berto sk, s. r. o.

Miesto práce
Vysoká pri Morave, Bratislavský kraj
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • príprava požadovaného množstva jednotlivých druhov mäsa podľa objednávky výroby a expedície
  • zabezpečuje príjem, vybaľovanie a označovanie nakúpeného rôzneho druhu mäsa
  • uskladňovanie mäsa na sklad
  • práca v dvojzmennej prevádzke

  • práca v stabilnej a dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
  • dobrý pracovný kolektív
  • zodpovedajúca odmena
  • príspevok na ubytovanie

V prípade záujmu o uvedenú pozíciu zašlite štrukturovaný životopis na e-mail: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

potravinárske, prednostne Mäsiar

Ostatné znalosti

Internet(e-mail, www) - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

výhodou prax v mäsopriemysle

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • fyzická zdatnosť
  • zodpovednosť a spoľahlivosť
  • platný zdravotný preukaz pre prácu v potravinárskom priemysle

Sme rodinná spoločnosť zo Záhoria, ktorá už viac ako 30 rokov ctí poctivé mäsiarske remeslo. Sme nositeľom niekoľkých významných ocenení, ktoré reflektujú vytrvalú prácu, neustále zdokonaľovanie sa v odbore a húževnatosť všetkých našich zamestnancov. Zaoberáme sa spracovaním mäsa, výrobou a predajom mäsa a mäsových výrobkov. Sme hrdým držiteľom značiek kvality SK a SK GOLD, ktoré deklarujú výrobky vyrábané z domácich surovín, za dodržania deklarovaného technologického postupu, parametrov kvality a bezpečnosti potravín.
Našimi hodnotami sú:
* ODVAHA, INOVATÍVNOSŤ, TVORIVOSŤ - nebojíme sa skúšať nové veci
* POCTIVOSŤ - ku všetkému čo robíme, pristupujeme zodpovedne a s láskou
* TÍMOVOSŤ - Sme jeden tím - SME BERTO
Viac o nás na www.berto.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

ID: 1866230  Dátum zverejnenia: 15.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou