Balič/ Balička

Berto sk, s. r. o.

Miesto práce
Vysoká pri Morave, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • balenie hotových mäsových výrobkov na baliacich linkách
  • rezanie nárezov na nárezovej linke
  • označenie balených výrobkov podľa platných noriem a nariadení
  • príprava mäsových výrobkov do prepraviek a kartónov na expedovanie
  • manipulačné práce v sklade a v expedícii hotových výrobkov
  • práca v dvojzmennej alebo trojzmennej prevádzke

  • práca v stabilnej renomovanej spoločnosti
  • možnosť zaučenia
  • príspevok na ubytovanie
  • stravovanie v závodnej jedálni

V prípade záujmu, nám prosím zašlite profesný životopis. Do predmetu správy uveďte názov pracovnej pozície, na ktorú reagujete. Vaše žiadosti zasielajte prosím priamo na náš e.mail: [email protected].
Vzhľadom k veľkému počtu žiadosti, nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom a kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Ostatné životopisy budú zaradené do našej databázy. Zaslaním Vášho životopisu dávate súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise, v zmysle Zákona o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

potravinárske, nie je podmienkou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • kandidáti so skúsenosťami z manipuláciou s mäsovými výrobkami budú uprednostnení
  • aktívny prístup k práci
  • zodpovednosť a spoľahlivosť
  • platný zdravotný preukaz pre prácu s potravinami

Sme rodinná spoločnosť zo Záhoria, ktorá už viac ako 30 rokov ctí poctivé mäsiarske remeslo. Sme nositeľom niekoľkých významných ocenení, ktoré reflektujú vytrvalú prácu, neustále zdokonaľovanie sa v odbore a húževnatosť všetkých našich zamestnancov. Zaoberáme sa spracovaním mäsa, výrobou a predajom mäsa a mäsových výrobkov. Sme hrdým držiteľom značiek kvality SK a SK GOLD, ktoré deklarujú výrobky vyrábané z domácich surovín, za dodržania deklarovaného technologického postupu, parametrov kvality a bezpečnosti potravín.
Našimi hodnotami sú:
* ODVAHA, INOVATÍVNOSŤ, TVORIVOSŤ - nebojíme sa skúšať nové veci
* POCTIVOSŤ - ku všetkému čo robíme, pristupujeme zodpovedne a s láskou
* TÍMOVOSŤ - Sme jeden tím - SME BERTO
Viac o nás na www.berto.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

ID: 1849373  Dátum zverejnenia: 11.4.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou