Manažér pre kľúčových zákazníkov

Berto sk, s. r. o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
1 000 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy bude závisieť od skúseností kandidáta. K základnej zložke mzdy prislúcha aj motivačná zložka, ktorá je závislá od výsledkov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte radi obchod, ste orientovaný na výsledok? Spája sa vo Vás zmysel pre stratégiu, obchodný duch a analytické myslenie? Baví Vás budovať a udržiavať dlhodobé, úspešné obchodné vzťahy? Máte cítenie pre marketing so zameraním na podporu predaja?

Ak ste si na tieto otázky odpovedali ÁNO, potom hľadáme práve Vás!

Spoločnosť Berto sk, s.r.o,- dynamická a rýchlo rastúca výrobno-obchodná spoločnosť so sídlom v obci Vysokej pri Morave, pôsobiaca v segmente FMCG dopĺňa svoj obchodný tím a ponúka zaujímavú prácu pre skúseného manažéra pre kľúčových zákazníkov.

Ak máte skúsenosti z rovnakej alebo podobnej pracovnej oblasti, máte príjemné a reprezentatívne vystupovanie a chcete pracovať, kontaktujte nás.

Vašou náplňou práce bude:
  • dosahovanie stanovených obchodných cieľov na zverenom trhu so zverenými zákazníkmi (národné aj nadnárodné siete)
  • predaj a budovanie značky spoločnosti u zverených zákazníkov
  • prípravu promo akcií u zverených zákazníkov v súlade s obchodnou stratégiou a plánovaným obratov a rozpočtom
  • zabezpečenie komunikácie s obchodnými partnermi, organizácia obchodných stretnutí s obchodnými partnermi
  • realizácia monitoringu obchodu v oblasti mäsa a mäsových výrobkov
  • vypracovávanie analýz a plánov predaja
  • pravidelný reporting
  • zodpovednosť za zmluvy a faktúr zverených klientov
  • príprava mesačných, sezónnych akcií na podporu predaja

Ponúkame:
* mobilný telefón a notebook
* možnosť profesionálneho rastu
*možnosť pracovať v stabilnej, dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
* motivačné finančné ohodnotenie na základe vlastných výsledkov
* zvýhodnené ceny produktov
* darček k Vášmu sviatku
* odmena za odpracované roky
* firemné teambuildingy

V prípade Vášho záujmu o túto pozíciu nám prosím zašlite profesný životopis. Do predmetu správy uvádzajte názov pozície, na ktorú reagujete.
Vaše žiadosti zasielajte prosím, priamo na náš e-mail: [email protected]
Vzhľadom k veľkému počtu žiadosti nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom a kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Ostatné životopisy budú zaradené do našej databázy.
Zaslaním vášho životopisu dávate súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise, v zmysle zákona č. Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov pre účely evidencie uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

preukázateľná skúsenosť na pozícii manažér pre kľúčových zákazníkov v FMCG

Počet rokov praxe

5

  • nutná prax minimálne 5 rokov na pozícii manažér pre kľúčových zákazníkov v segmente FMCG
  • znalosť trhu a zákazníkov
  • príjemné a reprezentatívne vystupovanie
  • negociačné schopnosti
  • silná orientácia na výsledky
  • flexibiltia a pozitívny prístup k riešeniu problémov
  • dynamická a samostatná osobnosť
  • skúsenosti s marketingom sú vítané
  • ochota cestovať a pracovať na území celej SR aj mimo SR
  • aktívny vodič

Sme rodinná spoločnosť zo Záhoria, ktorá už viac ako 30 rokov ctí poctivé mäsiarske remeslo. Sme nositeľom niekoľkých významných ocenení, ktoré reflektujú vytrvalú prácu, neustále zdokonaľovanie sa v odbore a húževnatosť všetkých našich zamestnancov. Zaoberáme sa spracovaním mäsa, výrobou a predajom mäsa a mäsových výrobkov. Sme hrdým držiteľom značiek kvality SK a SK GOLD, ktoré deklarujú výrobky vyrábané z domácich surovín, za dodržania deklarovaného technologického postupu, parametrov kvality a bezpečnosti potravín.
Našimi hodnotami sú:
* ODVAHA, INOVATÍVNOSŤ, TVORIVOSŤ - nebojíme sa skúšať nové veci
* POCTIVOSŤ - ku všetkému čo robíme, pristupujeme zodpovedne a s láskou
* TÍMOVOSŤ - Sme jeden tím - SME BERTO
Viac o nás na www.berto.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

ID: 1804717  Dátum zverejnenia: 31.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac