Mäsiar - Senior

Berto sk, s. r. o.

Miesto práce
Vysoká pri Morave, Bratislavský kraj
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rád komunikujete so zákazníkom? Máte skúsenosti s predajom mäsa? Máte už svoje „odrobené“ a rád by ste svoje skúsenosti využili iným spôsobom? Cítite, že potrebujete zmenu? Myslíte si, že ste šikovný a skúsený mäsiar, ktorý má obchodné cítenie.

Potom táto príležitosť čaká na Vás.
Firma Berto Sk pôsobí v oblasti potravinárskeho priemyslu a hľadá do svojho tímu posilu na pozíciu:
Mäsiar-Senior
Ak čakáte, že prídete na hotové a Vy už nebudete musieť hnúť prstom, prosím už nečítajte ďalej!!!!

1. Viete šikovne narábať nožom, ale aj jazykom?
2. Ste doma vo výrobe špecialít a polotovarov a ešte Vás to aj baví?
3. Ste ochotný zákazníkovi poradiť?
4. Máte skúsenosť z práce zahraničí?
5. Teší Vás byť úspešný v práci ?

Pokiaľ je Vaša odpoveď na tieto otázky jednoznačne ÁNO , potom ste náš človek.

Výsledkom Vašej práce bude:

  • spokojný zákazník, spokojný zamestnávateľ a v konečnom rade budete spokojný aj Vy sám.

Náplňou Vašej práce bude:

• delenie a porciovanie mäsa
• výroba špecialít a polotovarov podľa receptúr
• práca so zákazníkom – odborné poradenstvo
• preberanie a odborný dohľad pri príjme mäsa

Čo ešte potrebujete ?
Obrovskú chuť pracovať.
Idete do toho? Ak ÁNO pošlite Váš životopis na kontaktnú osobu.

Viac o spoločnosti na www.berto.sk

V prípade vášho záujmu o uvedenú pozíciu zašlite štrukturovaný životopis na e-mail [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

skúsesnosti s úpravou mäsa

Počet rokov praxe

5

  • platný zdravitný preukaz
  • manuálna zručnosť
  • precíznosť

Sme rodinná spoločnosť zo Záhoria, ktorá už viac ako 30 rokov ctí poctivé mäsiarske remeslo. Sme nositeľom niekoľkých významných ocenení, ktoré reflektujú vytrvalú prácu, neustále zdokonaľovanie sa v odbore a húževnatosť všetkých našich zamestnancov. Zaoberáme sa spracovaním mäsa, výrobou a predajom mäsa a mäsových výrobkov. Sme hrdým držiteľom značiek kvality SK a SK GOLD, ktoré deklarujú výrobky vyrábané z domácich surovín, za dodržania deklarovaného technologického postupu, parametrov kvality a bezpečnosti potravín.
Našimi hodnotami sú:
* ODVAHA, INOVATÍVNOSŤ, TVORIVOSŤ - nebojíme sa skúšať nové veci
* POCTIVOSŤ - ku všetkému čo robíme, pristupujeme zodpovedne a s láskou
* TÍMOVOSŤ - Sme jeden tím - SME BERTO
Viac o nás na www.berto.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

ID: 1285220  Dátum zverejnenia: 28.1.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou