Obchodník divízie Stavba - MI, TV, SO, HE, SV, VT, ML

Berner s.r.o.

Miesto práce
Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
3.2.2020
700 EUR/mesiac700 € základný plat + bonus (mzda v regióne 1 000 - 1 500 €)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- po prvotnom zaškolení budete predávať profesionálne výrobky zákazníkom v oblasti stavebníctva (od malých živnostníkov až po väčšie firmy)
- budete sa starať o našich súčasných zákazníkov, hľadať nových zákazníkov a tým zvyšovať svoje obraty
- podporovať Vás bude oblastný vedúci predaja a tím na centrále

Nabízíme perspektívnu prácu na trvalý pracovný pomer v expandujúcej medzinárodnej spoločnosti, priateľsky kolektív a hodnoty rodinnej firmy. Budete nastupovať do regiónu, ktorý dlhodobo funguje, dostanete portfólio aktívnych zákazníkov - nezačínate od nuly.
Zaručená základná mzda a možnosť vysokého zárobku v závislosti na dosiahnutých výsledkov, dôkladné zaškolenie a 2x / rok školenie mimo firmy. Služobný automobil, ktorý je určený aj pre súkromné použitie , moderné pracovné podmienky (súčasťou štandardného vybavenia je aj notebook pre elektronické spracovanie objednávok ), prepracovaný kariérny systém a možnosť sa rozvíjať.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Divízia stavba

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

- hľadáme nadšených ľudí, ktorí chcú pracovať ako obchodní zástupcovia
- majú chuť neustále sa zlepšovať
- prirodzené komunikačné schopnosti
- výborné predajné zručnosti
- dobrý vzťah k technike
- vodičský preukaz skupiny B
- znalosť práce s PC a internetom

S viac než šesťdesiatročnou históriou úspechu a dvoma generáciami vedenia rodiny je Berner medzinárodne uznávaný pre kvalitu, služby a odborné znalosti v oblasti stavebníctva, automobilového priemyslu a všeobecného priemyselného sektora. Spájame vynikajúce služby s komplexným sortimentom a prepojenými predajnými kanálmi. Naše hodnoty nás motivujú pomáhať našim zákazníkom prekonávať výzvy v ich každodennom podnikaní. Berner Group a ich päť značiek pôsobí v 23 európskych krajinách. Berner Slovensko je súčasťou skupiny od roku 2006 a dnes má sieť viac ako 50 predajných špecialistov v oblasti priemyslu, stavebníctva a mobility.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3068261  Dátum zverejnenia: 23.12.2019  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac