Obchodný zástupca pre Poprad, Kežmarok a Liptovský Mikuláš

Berner s.r.o.

Místo práce
Okres Liptovský Mikuláš, Okres Kežmarok, Okres Poprad
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Čo Vás čaká:

Náš systém priameho predaja sa riadi pevnými pravidlami, súčasne však poskytuje obchodným zástupcom neobvyklú slobodu v rozhodovaní. Úspešných kandidátov dôkladne preškolíme. Ponúkame istotu expandujúcej medzinárodnej spoločnosti s možnosťou vysokého zárobku v závislosti na dosiahnutých výsledkoch.

Vašou úlohou bude:

  • predávať tovar zákazníkom v oblasti stavebníctva
  • vyhľadávať nových zákazníkov vo svojom regióne
  • zaisťovať popredajný servis

K úspešnému zvládnutiu týchto úloh potrebujete:

  • ukončené stredoškolské vzdelanie alebo odborné s maturitou
  • obchodného ducha
  • veľmi dobrý vzťah k technike
  • bydlisko: Poprad, Kežmarok, Liptovský Mikuláš
  • výbornú orientáciu v regióne
  • kontakty na firmy v oblasti stavebníctva - výhodou
  • prax v predaji výhodou
  • komunikatívnosť
  • flexibilita
  • ochota neustále sa vzdelávať
  • vodičský preukaz skupiny B - aspoň 6 mesiacov praxe
  • znalosť práce s PC, Excel na používateľskej úrovni

Čo ponúkáme:

  • firemný osobný automobil, aj na súkromné účely
  • notebook, iPad, telefón
  • home office
  • zaujímavé kariérne možnosti

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
ID: 2423943  Dátum zverejnenia: 5.2.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.