Obchodný zástupca - Dolný Kubín, Martin, Námestovo

Berner spol. s r.o.

Místo práce
Okres Malacky, Okres Dolný Kubín, Okres Námestovo, Okres Tvrdošín
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Čo Vás čaká:

Náš systém priameho predaja sa riadi pevnými pravidlami, súčasne však poskytuje obchodným zástupcom neobvyklú slobodu v rozhodovaní. Úspešných kandidátov dôkladne preškolíme. Ponúkame istotu expandujúcej medzinárodnej spoločnosti s možnosťou vysokého zárobku v závislosti na dosiahnutých výsledkoch.

Vašou úlohou bude:

• predávať tovar zákazníkom v oblasti automobilového priemyslu
• vyhľadávať nových zákazníkov vo svojom regióne
• zaisťovať popredajný

Čím sa vyznačujete:

K úspešnému zvládnutiu týchto úloh potrebujete:
• ukončené stredoškolské vzdelanie
• obchodného ducha
• veľmi dobrý vzťah k technike (v automobiloch výhodou)
• výbornú orientáciu v regióne - Dolný Kubín, Martin, Námestovo, Tvrdošín
• kontakty na firmy v automobilovom odvetví - výhodou
• prax v predaji - výhodou
• komunikatívnosť
• flexibilita
• ochota neustále sa vzdelávať
• vodičský preukaz skupiny B - aspoň 6 mesiacov praxe
• znalosť práce s PC, Excel na používateľskej úrovni

Čo ponúkáme:

• firemný osobný automobil, aj na súkromné účely
• telefón
• zaujímané kariérne možnosti

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
ID: 1819477  Dátum zverejnenia: 31.7.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.