Lektor anglického jazyka v Nitre

Berlitz vzdelávacia spoločnosť / Blue Elephant, s.r.o.

Miesto práce
Nitriansky kraj
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
čo najskôr
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- lektor anglického jazyka - individuálne a skupinové kurzy pre dospelých
- výučba počas celého dňa
- spolupráca na živnosť
- školenie a metodické vedenie
- vlastná doprava

- práca v renomovanej medzinárodnej jazykovej škole
- práca v mladom, dynamickom kolektíve
- zaujímavá klientela

Uchádzačov prosíme zasielať svoje životopisy v slovenskom jazyku v Europass formáte e-mailom na adresu [email protected].

Dovoľujeme si vás upozorniť, že si vyhradzujeme právo kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Vybraní uchádzači musia mať ukončené VŠ vzdelanie I/II. stupňa a skúseností s vyučovaním AJ.

Vybraní uchádzači budú kontaktovaní e-mailom a pretestovaní telefonicky a / alebo online.

Vopred ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Internet(e-mail, www) - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

výhodou

Berlitz is a global leadership training and education company with a comprehensive portfolio for buildingcommunications skills development, global leadership training and customized dynamic solutions forcultural competency, available via multiple delivery platforms.
ID: 1422086  Dátum zverejnenia: 22.1.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou