Можливість для людей з України

Koordinátor/ka Rozvrhu a Administratívnych procesov & Lektor/ka slovenského jazyka

Berlitz vzdelávacia spoločnosť / Blue Elephant, s.r.o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď ako učiteľ/ka SJ
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

POZÍCIA: Rozvrh a admin koordinátor a lektor slovenského jazyka

Pracovná doba pre admin: 4,5 hodiny / denne  od 8,30 do 11,30 a 13,00 do 14,30 hod

Po úspešnom zvládnutí skúšobnej doby a schopnosti pracovať samostatne, možnosť práce aj na 6 hodín denne.

Pracovná doba pre lektora : 2 VH / denne + intenzívne kurzy podľa potreby a požiadaviek

Popis práce admin:

  • správa rozvrhového systému: registrácia nových kurzov, spracovanie klientskej a lektorskej databázy v rozvrhovom systéme
  • koordinácia rozvrhu pre klientov a lektorov s ohľadom na ich dostupnosť a obmedzenia / prázdniny, sviatky, dovolenka /
  • kontrola správnosti rozvrhu každý pracovný deň pred 14:00 na nasledujúci deň
  • komunikácia s lektormi
  • komunikácia s klientmi
  • komunikácia s Office pracovníkmi
  • Admin podpora pri riešení technických problémov v rozvrhovom systéme
  • komunikácia s vývojármi rozvrhového systému: formulácia a odosielanie technických chýb alebo požiadaviek na zmenu, správa prehľadu spoločnej komunikácie
  • meeting s rozvrhovým support tímom alebo vývojármi 1 x týždenne

& výučba slovenského jazyka jednotlivcov ako aj korporátnych klientov za použitia techník Berlitz metódy. (vyškolenie zabezpečujeme)

Možnosť spolupracovať v tíme odborníkov so záujmom a vášňou pre jazykové vzdelávanie.

Flexibilné pracovné podmienky, ktoré podporujú rovnováhu medzi pracovným a osobným životom.

Prístup k vzdelávacím programom a profesionálnemu rozvoju, ktoré pomáhajú zamestnancom zlepšovať svoje zručnosti a kvalifikácie.

Konkurenčný stabilný a opakujúci sa príjem a príležitosti na rast a pokrok vo vašej kariére.

Pozitívna pracovná kultúra založená na spolupráci, podpore a uznávaní úsilia a úspechov zamestnancov.

Prvé dva mesiace je pre túto pozíciu naplanovaná výučba kurzu slovenského jazyka v popoludnajších hodinách v Bratislave formou F2F(prezenčnej) výučby 3 hod denne.
Zaškolenie poskytujeme.

Priebežne bude nový pracovník školený aj na pozíciu Koordinátora Rozvrhu a Administratívnych procesov.
Táto práca sa vykonáva v doobedňajších hodinách.

Eventuálny pomer času medzi pozíciami bude záležať na spokojnosti počas skúšobnej doby zo strany firmy ako aj zo strany Vás ako kandidáta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Organizovanosť: Schopnosť organizovať si svoj čas, dokumenty a úlohy je kľúčová.
Dôkladnosť: Schopnosť venovať pozornosť detailom a vykonávať úlohy s presnosťou a starostlivosťou.
Komunikácia: Schopnosť komunikovať jasne a efektívne, či už písomne alebo ústne.
Flexibilita: Schopnosť prispôsobiť sa zmenám, riešiť problémy a pracovať v rôznych situáciách je dôležitá pre administratívnu prácu, kde môžu byť požiadavky a prioritizácia úloh často dynamické.
Zodpovednosť: Schopnosť prevziať zodpovednosť za svoju prácu a dodržiavať termíny je nevyhnutná.
Dôvernosť: Schopnosť zachovávať dôvernosť vo vzťahu k citlivým informáciám a dokumentom.
Technologická gramotnosť: schopnosť pracovať s technológiami a digitálnymi nástrojmi efektívne a účinne, využívanie rôznych softvérových aplikácií a internetových nástrojov.

Berlitz is a global leadership training and education company with a comprehensive portfolio for buildingcommunications skills development, global leadership training and customized dynamic solutions forcultural competency, available via multiple delivery platforms.
ID: 4790996  Dátum zverejnenia: 25.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac