Logo BERGDOKTOR, s. r. o.

Očný optik , optometrista

BERGDOKTOR, s. r. o.

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
10 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj okuliarov, asistencia pri predaji, odborné poradenstvo, realizácia a zábrus okuliarových šošoviek.

NUTNÉ vzdelanie v odbore očný optik alebo optometrista.

Možnosť dohody na rozsahu pracovného úväzku, nové moderné pracovné prostredie, príjmený kolektív, možnosť predaja aj práce v dielni... Možnosť pracovať v Žiline, Krásne n. Kysucou...

Platobné podmienky sa dohodnú na osobnom stretnutí.

platové ohodnotenie a platové podmienky preberieme na osobnom stretnutí.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

optik, optometrista

vzdelanie v odbore očný optik alebo optometrista.

BERGDOKTOR očná klinika je nová moderná očná klinika
zameraná na diagnostiku, liečbu, prevenciu očných ochorení vrátane estetických zákrokov a mikrochirurgie v príjemnom prostredí s mladými, progresívnymi kolegami. Možnosť práce na viacerých pracoviskách v vlastných optikách .

Kontakt

ID: 4813531  Dátum zverejnenia: 22.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 10 EUR/hod.