Obchodný zástupca

Berendsen Textil Servis s. r. o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj, Žilinský kraj
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
bližšie informácie na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívne vyhľadávanie nových klientov
- akvizičná činnosť - priame oslovovanie klientov
- prezentácia a predaj služieb spoločnosti
- starostlivosť o existujúcich klientov
- príslušná administratívna činnosť
- operatívne riešenie klientskych požiadaviek

- mobilný telefón, služobný automobil, notebook
- zaškolenie a priebežné vzdelávanie na zvýšenie odborných znalostí a zručností
- motivujúce a etické firemné prostredie
- transparentný odmeňovací systém
- práca v dynamickom kolektíve
- sebarealizácia
- home office/ práca z domu
- flexibilná pracovná doba

Svoje žiadosti spolu so životopisom v slovenskom jazyku zasielajte na e-mailovú adresu radovan.scheer@berendsen.sk.
Ďakujeme všetkým uchádzačom, ale z organizačných dôvodov odpovieme len tým, ktorí spĺňajú požadované kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Internet (e-mail, www) - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- skúsenosti s priamym oslovovaním zákazníkov
- obchodné zručnosti na požadovanej úrovni
- komunikačné a prezentačné zručnosti na požadovanej úrovni
- vytrvalosť – odhodlanie ísť za stanoveným cieľom
- pozitívny prístup
- schopnosť plánovania a organizovania pracovného času
- zodpovednosť za výsledky
- samostatnosť
- ochota pracovať na sebe

Berendsen zaujíma jedno z popredných miest medzi najúspešnejšími európskymi spoločnosťami poskytujúcimi kompletný servis v oblasti textilu so širokou paletou ponúkaných služieb. Nájdete nás v 16 krajinách Európy.

Berendsen na Slovensku poskytuje textilné, hygienické a bezpečnostné riešenia s pridanou hodnotou vo forme prenájmu a servisu vysoko účinných čistiacich rohoží a pracovných a ochranných odevov. Tieto služby sú zamerané na priemysel, sektor služieb a verejné inštitúcie.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Ľudovíta Stárka 2152/16
911 05 Trenčín
ID: 939309   Dátum zverejnenia: 21.3.2017