Senior marketingový manažér (Ref. č.: MARKETING)

BEPON Retail SK s.r.o.

Miesto práce
Karloveská 6/A, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.12.2016
Ponúkaný plat (brutto)
1500-1900

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Správa marketingových činností spoločnosti v rámci externého a interného marketingu
Plánovanie, realizácia a vyhodnocovanie marketingových kampaní
Správa marketingového rozpočtu spoločnosti, jeho kontrola a reporting
Úzka spolupráca s agentúrami a aktívna tvorivá činnosť pri príprave marketingových materiálov, eventov, starostlivosti o webové stránky a sociálne médiá
Analýza potenciálnych strategických partnerstiev v oblasti marketingu v súlade s cieľmi spoločnosti
Monitoring a analýza marketingových trendov a konkurencie

práca v renomovanej slovenskej sieti predajní
možnosť rozvíjať značku, ktorá je vyše 20 rokov na trhu
možnosť sebarealizácie

Vybraní uchádzači na osobní pohovor, budú kontaktovaní prostredníctvom mailu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing

Počet rokov praxe

3

Hľadáme človeka, ktorý má znalosť o marketingových technikách a nástrojoch, dokáže kreatívne myslieť, byť schopný verejne vystupovať a prezentovať, komunikačne zdatný. Požadujeme minimálne 3 ročnú prax v niektorej z oblasti, týkajúcich sa pozície.

B E P O N - obchodná spoločnosť s vlastnou sieťou predajní (70 v SR). Spoločnosť expanduje na území SR a ČR. Komoditou je drobný pletený textil rýchloobrátkového charakteru. Majoritnými dodávateľmi sú najväčší výrobcovia známych značiek z Talianska.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Karloveská 6/A
811 02 Bratislava
ID: 2275208   Dátum zverejnenia: 19.10.2016