Oblastný manažér čerpacích staníc BENZINOL

BENZINOL SLOVAKIA s. r. o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
základná zložka mzdy: 1 500,- € brutto mesačne, detaily mzdového ohodnotenia budú prezentované na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť a vedenie tímu zamestnancov prevádzok čerpacích staníc BENZINOL
- motivácia, hodnotenie zamestnancov, rozvíjanie ich odborných schopností a zručností,
- kontroling zverených prevádzok čerpacích staníc BENZINOL,
- zabezpečovanie plnenia stanovených cieľov zo strany prevádzok čerpacích staníc BENZINOL
- dodržiavanie interných štandardov spoločnosti a pokynov vedenia spoločnosti,
- zodpovednosť za poskytovanú úroveň služieb, čistotu, efektívnosť a celkový
bezproblémový chod prevádzok čerpacích staníc BENZINOL,
- projekty pre prevádzky čerpacích staníc, ich implementácia a následná kontrola

Hlavný pracovný pomer so skúšobnou dobou 3 mesiace

- podpora zo strany zamestnávateľa v osobnostnom rozvoji zamestnanca
- možnosť vzdelávať sa a odborne rásť
- zamestnávateľom organizované bezplatné odborné školenia a kurzy
- motivačný systém odmeňovania
- príjemné, moderné, dynamické pracovné prostredie a dobrý kolektív v prosperujúcej slovenskej spoločnosti
- ponúkame a aj očakávame korektný prístup za jasne dohodnutých podmienok
- vytvárame inšpiratívne prostredie, ktoré je otvorené novým a odvážnym nápadom
- stravovacia karta
- zamestnanecká zľavová karta BENZINOL (zľava na PHM, 10% zľava na nákup tovaru v shopoch čerpacích staníc BENZINOL
- finančný príspevok zamestnávateľa pri príležitosti uzatvorenia manželstva, narodenia dieťaťa, životného jubilea
- teambuildingy
- vianočný večierok + vianočný balíček pre zamestnanca

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. V prípade záujmu o danú pracovnú pozíciu pošlite nám prosím Váš profesijný životopis v slovenskom jazyku, v ktorom podrobne popíšete Vaše doterajšie skúsenosti, odborné zručnosti a schopnosti. Odoslaním životopisu súhlasíte so správou, spracovaním a uchovaním osobných údajov spoločnosťou BENZINOL SLOVAKIA s.r.o.

Tešíme sa na Vás!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod/ služby (nie je podmienokou)

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Hľadáme šikovného, zodpovedného, akčného a pozitívneho tímového hráča, ktorý:
• má dobré organizačné a komunikačné schopnosti
• zvláda time manažment
• je schopný samostatne pracovať
• má rýchlu adaptáciu na nové prostredie
• má znalosť MS Office (MS Word, MS Excel, MS Outlook) na užívateľskej úrovni
• má aktívny prístup k práci,
• je kreatívny a flexibilný
• má orientáciu na detail, je precízny a dôsledný
• po slovensky komunikuje gramaticky bezchybne
• má schopnosť vidieť silné aj slabé stránky podriadených a ich dlhodobý potenciál/riziká
• má min. 2-ročnú prax na podobnej pozícii
• sa vie rovnomerne zamerať na výsledky i vzťahy na pracovisku
• je vytrvalý, húževnatý a proaktívny
• má dobrú orientáciu na biznis priority a schopnosť konštruktívne riešiť problémy
• má zvládnutý multitasking a doťahujete veci do úspešného konca

BENZINOL SLOVAKIA s. r. o. je stabilná a tradičná slovenská firma prevádzkujúca sieť čerpacích staníc BENZINOL na celom území Slovenska. Vyznávame tradičné slovenské hodnoty ako pracovitosť, férovosť a rodina a preto chceme našim zákazníkom prinášať kvalitné palivá a služby tak, aby sa u nás cítili ako doma.
Prehľad o spoločnosti získate na web stránke: www.benzinol.com

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2747312  Dátum zverejnenia: 14.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základná zložka mzdy: 1 500,- € brutto mesačne, detaily mzdového ohodnotenia budú prezentované na osobnom pohovore