Projektový manažér

Van Leeuwen Production Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Pusté Úľany, Jurajov Dvor, Trnavský kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

plánovanie, realizácia, riadenie a kontrola výrobných a technicko-technologických procesov pre projekty v BDS
koordinácia aktivít organizačných zložiek za účelom plnenia stanovených cieľov a uspokojovanie zákazníckych potrieb
manažment kooperácie, vyhľadávanie príležitostí a možností na optimalizáciu výrobných a technicko-technologických procesov pre projekty v BDS
podpora pri obchodných rokovaniach so zákazníkmi, dodávateľmi služieb a kooperantami; v rámci stanovených pravidiel a podmienok spoločnosti, tvorba a evidencia zápisov z rokovaní tak aby boli prístupné ostatným zamestnancom spoločnosti
týždenné monitorovanie a vyhodnocovanie projektov spolu so štatistickým sledovaním
monitorovanie spokojnosti zákazníka, kvality procesov a výrobkov
dohadovanie obchodných podmienok s kooperantmi podľa pokynov MP podľa stanovených pravidiel
dosiahnuť čo najnižšie náklady pri realizácii projektov s ohľadom na zabezpečenia kvality podľa platných požiadaviek
spracovanie podkladov pre aktívnu tvorbu cien prispôsobenú na profil projektu
sledovanie efektívnosti internej a externej logistiky jednotlivých projektov, optimalizácia nákladov
vypracovávanie návrhov k interným smerniciam pre potreby spoločnosti v zmysle pracovných a obchodných predpisov, najmä pre predajné aktivity a pre podporu skladu a logistiky
koordinovať a podporovať činnosť oddelenia automotive a spolupracovať s medzinárodnými štruktúrami spoločnosti
koordinácia, plánovanie a pomoc pri rozvoji štruktúry skladov a internej logistiky
optimalizácia funkčnosti prevádzky na sklade ako aj nakládky a vykládky materiálu

pracovný pomer so zázemím silnej medzinárodnej spoločnosti
možnosť profesionálneho a odborného rastu
nárok na vzdelávanie, ktorým si zvyšuje odbornú kvalifikáciu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické odborné vzdelanie alebo iné porovnateľné s odbornými skúsenosťami

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

technické odborné vzdelanie, alebo iné porovnateľné s odbornými skúsenosťami
znalosť oceľového materiálu- rúr, znalosť technológií na spracovanie oceľových výrobkov
znalosť NJ podmienkou, AJ výhodou
skúsenosti s riadením tímu a koordinovaním viacerých organizačných zložiek
komunikatívnosť, schopnosť pracovať v tíme, cieľavedomosť, kompetentnosť,
aktivita, orientácia na zákazníka, systematickosť

Van Leeuwen je jednotkou na trhu s oceľovými rúrami a potrubiami na celom svete. Vytvorili sme globálnu sieť s takmer 100 pobočkami v 33 krajinách. Zameriavame sa na opracovanie a distribúciu oceľových rúr a profilov, z ktorých vyrábame komponenty do automobilového a strojárenského priemyslu. Hľadáme nových kolegov, ktorí sa s nami budú podieľať na rozvoji našich aktivít nielen na slovenskom trhu, ale aj v celom regióne.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1930880  Dátum zverejnenia: 20.11.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou