Manipulant na oddelenie logistiky

BENTELER Automotive SK s.r.o.

Miesto práce
Priemyselná, Malacky
Termín nástupu
ihneď/ dohodou
1 201 EUR/mesiaczákladná mzda 1051 Eur (navýšenie po skúšobnej dobe) + cca 100 Eur mesačné prémie + 50 Eur bonus za dochádzku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• manipulácia s materiálom a hotovými výrobkami
• vývoz šrotových a kartónových debien ku kontajnerom
• zaskladňovanie vstupného materiálu do komisionovacej zóny
• zodpovednosť za bezporuchový chod VZV, resp. ručne vedeného vozíka
• dodržiavanie systému FIFO
• prebaľovanie dielov do KLT
• prioritná starostlivosť o zavážanie linky vstupným materiálom a drobným spojovacím
materiálom
• kontrola spádových regálov priamo pri linke v pravidelných intervaloch
• pravidelná kontrola voľných pozícií vo vysokých skladových regáloch
• práca na 8 hodinové zmeny (3-zmenná prevádzka)

• zmenové príplatky nad rámec Zákonníka práce (poobedná zmena 0,26€/hod., práca vo sviatok 150%), nočný príplatok 1,72€/hod., práca v sobotu 2,16€/hod., práca v nedeľu 4,31€/hod.
• preplácanie všetkých nadčasov v danom mesiaci 25% (cez víkend a počas nočných zmien s príplatkom 50%)
• poskytovanie záloh na mzdu
• mimoriadne odmeny, odmena za zlepšovací návrh
• koncoročná odmena za dobrý hospodársky výsledok
• príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• finančná odmena za zlepšovacie návrhy, za odporučenie nového kolegu, za zaškoľovanie nových kolegov, rôzne mimoriadne odmeny
• poistenie zodpovednosti za spôsobenú škodu hradené zamestnávateľom
• sociálny program: vitamínový balíček a deň zdravia, športové aktivity, vianočný večierok, mikulášska besiedka pre deti zamestnancov, finančná odmena pri narodení dieťaťa a pri životnom jubileu, deň voľna navyše pri svadbe a narodení dieťaťa
• služby fyzioterapeuta na pracovisku zdarma
• zmluvu na dobu neurčitú ihneď pri nástupe
• zázemie stabilnej a prosperujúcej spoločnosti
• príspevok na dopravu, parkovanie v areáli spoločnosti
• firemná doprava zdarma po trasách:
1. Skalica - Holíč - Kopčany - Adamov - Gbely - Brodské - Kúty - Benteler
2. Senica - Jablonica - Cérová - Prievaly - Plav.Peter - Plav.Mikuláš - Plav.Podhradie - Sološnica - Rohožník - Kuchyňa - Pernek - Benteler
3. Borský Sv.Jur - Sekule - Moravský Sv.Ján - Závod - Veľké Leváre - Malé Leváre - Gajary - Kostolište - Malacky - Benteler
4. Štefanov - Šaštín Stráže - Šaštín - Borský Mikuláš - Lakš. Nová Ves - Studienka - Malacky - Benteler

Ak chcete byť súčasťou nášho tímu a naša ponuka Vás zaujala, prosím pošlite nám Váš životopis. Ďakujeme všetkým kandidátom, kontaktovať budeme vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • platný preukaz obsluhy motor. vozíka (VZV)
  • skúsenosť s prácou vo výrobe / automotive vítaná
  • samostatnosť
  • zodpovednosť
  • ochota učiť sa nové veci
  • kladný prístup k práci

BENTELER Automotive SK pôsobí v Malackách od roku 2009 a zaoberá sa výrobou komponentov (bezpečnostné štrukturálne prvky) pre automobilový priemysel. V súčasnosti má spoločnosť 500 zamestnancov.
Spoločnosť BENTELER je globálna spoločnosť s celosvetovou pôsobnosťou, ktorá poskytuje služby zákazníkom v oblasti automobilovej techniky, energetického sektora a strojárstva.
V divíziách Automotive zamestnáva 19.000 zamestnancov v 70 závodoch vo viac ako 20 krajinách sveta, pričom vyrába komponenty a moduly v oblasti podvozkov, karosérie, motorizácie a výfukových systémov, ako aj riešenia pre elektrické vozidlá (technológie budúcnosti).

BENTELER. Rodina nadšených profesionálov. Od roku 1876.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Havlová
E-mail: poslať životopis
ID: 4781519  Dátum zverejnenia: 11.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 201 EUR/mesiac