Majster mechanickej údržby

BENTELER Automotive SK s.r.o.

Miesto práce
Priemyselná 5471, 901 01 Malacky, okres Malacky
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• riadenie celého chodu mechanickej údržby, analýza a riešenie súvisiacich problémov, zefektívňovanie procesov a prevencia spomalenia/zastavenia výroby z dôvodu problémov na údržbe
• posudzovanie technického stavu zariadení a plánovanie údržby, revízií a opráv, vedenie záznamov o technickom stave zariadení
• vedenie personálu (organizácia a kontrola práce, spracovanie dochádzky, prémií, disciplinárne opatrenia, zlepšovacie návrhy) a zaškoľovanie pridelených zamestnancov (na pracovné postupy a interné smernice) vrátane personálneho plánovania a podpory oddelenia ľudských zdrojov pri výbere a získavaní spolupracovníkov na údržbu
• vedenie záznamov a sledovanie aktuálnosti a platnosti potrebných osvedčení pracovníkov údržby
• zabezpečovanie vykonávania opatrení pre zlepšovanie procesov
• zabezpečenie dodržiavania pracovných postupov, pracovného poriadku a ostatných interných predpisov na pridelenom úseku, poriadku na pracovisku, čistoty a hygieny pracoviska
• starostlivosť o prideľovanie a používanie ochranných pracovných prostriedkov u svojich podriadených, zabezpečenie dostatku neproduktívneho materiálu na pracovisku a zodpovednosť za hospodárne zaobchádzanie s neproduktívnym materiálom

• zmenové príplatky nad rámec Zákonníka práce
• preplácanie všetkých nadčasov v danom mesiaci (cez víkend a počas nočných zmien so zvýšeným príplatkom)
• stravovanie na pracovisku so zvýšeným príspevkom zamestnávateľa – obed máte iba za 0,90€
• zázemie stabilnej a prosperujúcej spoločnosti
• zmluvu na dobu neurčitú ihneď pri nástupe
• možnosť ďalšieho vzdelávania a rozvoja (školiaci program pre nastavovačov, školenia zváračov, špecializované školenia pre údržbárov)
• koncoročná odmena za dobrý hospodársky výsledok
• možnosť získať finančnú odmenu za zlepšovacie návrhy
• sociálny program: vitamínový balíček a deň zdravia, športové aktivity, vianočný večierok, mikulášska besiedka pre deti zamestnancov, finančná odmena pri narodení dieťaťa a pri životnom jubileu, deň voľna navyše pri svadbe a narodení dieťaťa
• firemná doprava za zvýhodnené ceny po trasách:
1. Skalica - Holíč - Kopčany - Adamov - Gbely - Brodské - Kúty - Benteler
2. Senica - Jablonica - Cérová - Prievaly - Plav.Peter - Plav.Mikuláš - Plav.Podhradie - Sološnica - Rohožník - Kuchyňa - Pernek - Benteler
3. Borský Sv.Jur - Sekule - Moravský Sv.Ján - Závod - Veľké Leváre - Malé Leváre - Gajary - Kostolište - Malacky - Benteler
4. Štefanov - Šaštín Stráže - Šaštín - Borský Mikuláš - Bílkove Humence - Lakš. Nová Ves - Studienka - Malacky - Benteler

Ak Vás ponuka zaujala, pošlite nám Váš životopis. Ďakujeme všetkým kandidátom, kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov, ktorí najlepšie spĺňajú požadované kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické

Vodičský preukaz

B

  • ovládanie hydrauliky a pneumatiky
  • čítanie hydraulických a pneumatických výkresov
  • ochota viesť menší tím údržbárov
  • skúsenosť s programom SAP výhodou
  • základná znalosť anglického alebo nemeckého jazyka výhodou
  • technické myslenie
  • komunikačné zručnosti

BENTELER Automotive SK pôsobí v Malackách od roku 2009 a zaoberá sa výrobou komponentov (bezpečnostné štrukturálne prvky) pre automobilový priemysel. V súčasnosti má spoločnosť 500 zamestnancov.
Spoločnosť BENTELER je globálna spoločnosť s celosvetovou pôsobnosťou, ktorá poskytuje služby zákazníkom v oblasti automobilovej techniky, energetického sektora a strojárstva.
V divíziách Automotive zamestnáva 19.000 zamestnancov v 70 závodoch vo viac ako 20 krajinách sveta, pričom vyrába komponenty a moduly v oblasti podvozkov, karosérie, motorizácie a výfukových systémov, ako aj riešenia pre elektrické vozidlá (technológie budúcnosti).

BENTELER. Rodina nadšených profesionálov. Od roku 1876.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Andrea Andelová
E-mail: poslať životopis
ID: 2987721  Dátum zverejnenia: 14.6.2017