Inžinier kvality pre nábeh projektov (APQP)

BENTELER Automotive SK s.r.o.

Miesto práce
Priemyselná 5471, Malacky, okres Malacky
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • plánovanie kvality projektu vo fáze nábehu a násl. sériovej výroby
  • aktívna komunikácia so zákazníkmi a dodávateľmi ohľadom kvality a reklamácií
  • vzorkovanie, vytváranie / aktualizácia kontrolných plánov, návodov na mierku, skúšobných smerníc a regulačných kariet kvality
  • spolupráca pri vytváraní a aktualizácii P-FMEA
  • komunikácia s dodávateľmi a zákazníkmi pri zmenách, riadenie nábehu zmien z hľadiska kvality
  • pravidelné štatistické vyhodnocovanie záznamov o kvalite a spôsobilosti výrobných zariadení
  • spolupráca pri externých/interných auditoch
  • blokovanie/uvoľňovanie výroby, definovanie nápravných opatrení
  • správa reklamácií v zákazníckych a interných portáloch, správa dát v IMDS
  • spolupráca pri analýze vyrobiteľnosti, pri navrhovaní konceptu merania, RPS systému, konštrukcii mierok, pri vytváraní a zmenách meracích programov
  • školenie operátorov v oblasti kvality na určených projektoch
  • zabezpečenie súladu s poslednými platnými zákazníckymi normami, internými normami a predpismi
  • služobné cesty cca 30% pracovného času (zákazník, závody Benteler ČR)

  • práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
  • široké možnosti ďalšieho vzdelávania a rozvoja
  • stravovanie priamo v podniku za zvýhodnenú cenu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

  • skúsenosti v oblasti kvality v automobilovom priemysle
  • orientácia vo výkresoch, technické myslenie
  • znalosť VDA, IMDS, ISO TS 16949, PPAP, FMEA, 8D, nástrojov kvality
  • pokročilá znalosť práce s PC (MS Office, QS-stat, Solara, SAP)
  • dobré komunikačné zručnosti
  • zodpovednosť, dôslednosť, samostatnosť
  • ochota ďalej sa vzdelávať
  • ochota cestovať
  • znalosť nemeckého jazyka výhodou

BENTELER Automotive SK pôsobí v Malackách od roku 2009 a zaoberá sa výrobou komponentov (bezpečnostné štrukturálne prvky) pre automobilový priemysel. V súčasnosti má spoločnosť 500 zamestnancov.
Spoločnosť BENTELER je globálna spoločnosť s celosvetovou pôsobnosťou, ktorá poskytuje služby zákazníkom v oblasti automobilovej techniky, energetického sektora a strojárstva.
V divíziách Automotive zamestnáva 19.000 zamestnancov v 70 závodoch vo viac ako 20 krajinách sveta, pričom vyrába komponenty a moduly v oblasti podvozkov, karosérie, motorizácie a výfukových systémov, ako aj riešenia pre elektrické vozidlá (technológie budúcnosti).

BENTELER. Rodina nadšených profesionálov. Od roku 1876.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Andrea Andelová
E-mail: poslať životopis
ID: 1959743  Dátum zverejnenia: 17.12.2014