E-shop Asistent

BENIX, s.r.o.

Miesto práce
Tomášikova 50, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
7,5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staňte sa aj vy súčasťou stabilnej firmy na slovenskom trhu so šperkami. Firma BENIX pôsobí na Slovensku už od roku 1992. So značkami Amawell a ZenDiamond máme 5 moderných predajní šperkov v obchodných centrách v Bratislave a do nášho tímu hľadáme kolegu/kolegyňu, ktorý/á bude pomocou pre náš eshop www.amawell.sk.

- Administratívne činnosti so spravovaním eshopu - správa produktov, objednávok a textov

- Fotografovanie produktov
- Testovanie funkcionalít a udržiavanie e-shopu
- Správa nových produktov, textov, fotiek do eshopu
- Manažment objednávok: kontrola a vybavovanie objednávok - príjem, správa notifikácii,
komunikácia so zákazníkmi, spracovanie objednávky, kontrola platby
- Komunikácia s predajňami ohľadom expedícii zásielok zákazníkom
- Objednávanie kuriérov a zaslanie prepravných štítkov na príslušnú predajňu
- Poskytovanie zákazníckej podpory e-mailom alebo telefonicky
- Poskytovanie informácií o produktoch na eshope
- Riešenie reklamácií, výmen, či vrátenie tovaru a špeciálnych požiadaviek zákazníkov
- Plnenie iných operatívnych úloh

- Práca bez stereotypu v priateľskom kolektíve
- veľmi dobré platové podmienky
- práca pre leadra na trhu
- zamestnanecké zľavy - pravidelné predsezónne školenia
- dobrá dostupnosť MHD

Informácie o výberovom konaní

Informácie o výberovom konaní:
Všetkým uchádzačom, ktorí pošlú svoj životopis, vopred ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý
Práca s počítačom - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax so správou e-shopu alebo webových stránok vítaná
- nutná excelentná znalosť v práci s počítačom
- technické a analytické zručnosti
- znalosť slovenského jazyka slovom aj písmom
- skúsenosti s Microsoft Office – Word, Excel, PowerPoint
- príjemné vystupovanie a nekonfliktnú komunikáciu
- samostatnosť
- ochota učiť sa a pracovať

Exkluzívny predaj zlata, šperkov, hodiniek.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4792509  Dátum zverejnenia: 25.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 7,5 EUR/hod.