Pedikérka

Benestar s.r.o.

Miesto práce
Žriedlová 11, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
plat dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poskytovanie precíznej manikúry (mokrá, suchá), lakovanie,
pedikúra: precízna mokrá pedikúra, masáže chodidiel, a iné.
Výhodou uchádzačky je absolvovanie dodatočných kurzov napr. manikúra, šponovanie, prípadne iné kurzy v rámci oboru služieb.
Pozícia je vhodná pre uchádzača so vzdelaním v obore ALEBO s certifikátom o rekvalifikačnom kurze.

Práca v príjemnom prostredí, poskytovanie odmien, možnosť profesijného rastu, zdokonaľovanie sa vo svojom obore, prípadne iných službách.

V prípade záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu, pošlite životopis na email: [email protected], budeme Vás kontaktovať telefonicky za účelom dohodnutia si osobného stretnutia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

pedikúra

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

príjemný vzhľad, komunikatívnosť, spoľahlivosť, dôslednosť, lojálnosť, precíznosť pri práci a schopnosť spolupráce.

Zabehnutý salón krásy a zdravia Oxyland sa nachádza na dostupnom mieste v centre mesta. Poskytuje kozmetické, skrášľovacie a omladzujúce procedúry pleti a tela, regeneračný program MIND SPA=WELLNESS MYSLE s oxygenoterapiou, profesionálnu depiláciu, prístrojové ošetrenia IPL, Oxyjet, PlasmaJett, manikúru - nechtový dizajn, pedikúru a iné. Viac informácií získate na našej web stránke: www.oxyland.sk

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2053035  Dátum zverejnenia: 18.4.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: plat dohodou