Stolár, Tesár, Nemecko

beneficium s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, Nemecko
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Stolárske a tesárske práce, montáže nábytku prevažne v Nemecku

Práca pre zabehnutú spoločnosti
Motivačné finančné ohodnotenie
Stabilná a dlhodobá prácu

V prípade, že Vás pracovná ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám e-mailom Váš životopis.

POUČENIE DOTKNUTEJ OSOBY:
V zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. O ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov dáva kandidát spoločnosti beneficium s.r.o., Kopčianska 10, 851 01 Bratislava, IČO: 46 653 023 svoj výslovný súhlas so správou, spracovaním a uchovaním osobných údajov uvedených v životopise, motivačnom liste a iných prílohách, ktoré dobrovoľne a osobne zaslal spoločnosti beneficium s.r.o. v súvislosti s vypísaným výberovým konaním. Kandidát dáva svoj súhlas na dobu určitú - 3 roky a je si vedomý, že môže svoj súhlas kedykoľvek písomne odvolať. Po uplynutí tohto obdobia budú údaje automaticky zničené v súlade s platnou legislatívou. Kandidát berie na vedomie, že jeho osobné údaje budú v rámci výberového konania sprístupnené tretej strane - výhradne zadávateľovi konkrétnej voľnej pracovnej pozície, ktorý môže mať sídlo mimo Slovenskej republiky a s uvedeným súhlasí.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Pôsobnosť v oblasti stavebníctva a drevospracujúceho priemyslu

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť
Technické zručnosti
Znalosť čítania výkresov
Ovládanie stavebných procesov
Manuálna zručnosť
Zdravotná spôsobilosť

Spoločnosť za zaoberá poskytovaním poradenských a sprostredkovateľských služieb v oblasti HR pre prácu v Rakúsku.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 3110848  Dátum zverejnenia: 22.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou