Personálny manažér s NJ

beneficium s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme personálneho manažéra/manažérku pre Slovensko zo skúsenosťami v oblasti opatrovateľstva a sociálnych služieb.

Náplň práce:
- vyhľadávanie a výber nových opatrovateliek;
- manažovanie a koordinácia aktuálnych opatrovateliek;
- komunikácia s rakúskymi a švajčiarskymi klientmi.

Mzda má fixnú a variabilnú zložku.
Fixná zložka od 1000€ Brutto resp. v závislosti od kvality uchádzača.
Viac informácií k mzdovým podmienkam pri osobnom pohovore.
Miesto výkonu práce ako aj druh pracovného pomeru v závislosti od preferencií kandidáta.

Informácie o výberovom konaní

DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE:
V prípade, že Vás pracovná ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám e-mailom Váš ŽIVOTOPIS V NEMECKOM ALEBO ANGLICKOM JAZYKU.

POUČENIE DOTKNUTEJ OSOBY:
V zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. O ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov dáva kandidát spoločnosti beneficium s.r.o., Kopčianska 10, 851 01 Bratislava, IČO: 46 653 023 svoj výslovný súhlas so správou, spracovaním a uchovaním osobných údajov uvedených v životopise, motivačnom liste a iných prílohách, ktoré dobrovoľne a osobne zaslal spoločnosti beneficium s.r.o. v súvislosti s vypísaným výberovým konaním. Kandidát dáva svoj súhlas na dobu určitú - 3 roky a je si vedomý, že môže svoj súhlas kedykoľvek písomne odvolať. Po uplynutí tohto obdobia budú údaje automaticky zničené v súlade s platnou legislatívou. Kandidát berie na vedomie, že jeho osobné údaje budú v rámci výberového konania sprístupnené tretej strane - výhradne zadávateľovi konkrétnej voľnej pracovnej pozície, ktorý môže mať sídlo mimo Slovenskej republiky a s uvedeným súhlasí.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sociálna starostlivosť

Klient je slovenská spoločnosť zaoberajúca sa poskytovaním sociálnej starostlivosti pre nemeckých a švajčiarskych klientov.
www.mc-care24.de
www.seniorenhilfe-24.ch

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Personalistika - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- prax v oblasti opatrovateľstva alebo sociálnych služieb min. 2 roky je nevyhnutná;
- aktívna znalosť nemeckého jazyka;
- dobré organizačné schopnosti;
- schopnosť samostatne pracovať.

Spoločnosť za zaoberá poskytovaním poradenských a sprostredkovateľských služieb v oblasti HR pre prácu v Rakúsku.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 2863384  Dátum zverejnenia: 22.12.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou