AutoCAD konštruktér stavebných výkresov s NJ

beneficium s.r.o.

Miesto práce
Petržalka, Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta spoločnosť Werner Consult s.r.o. - slovenskú pobočku jednej z najvýznamnejších projekčných firiem v Rakúsku hľadáme AutoCAD konštruktéra/-ku na realizáciu stavebných výkresov tvaru a výstuže.

***ROZŠIRUJEME TÍM***ROZŠIRUJEME TÍM***ROZŠIRUJEME TÍM***

Požiadavky na kandidáta:
- veľmi dobrá znalosť programu AutoCAD;
- znalosť programu REVIT výhodou;
- znalosť nemeckého jazyka.
(Kandidát musí byť schopný základnej komunikácie a zvládať prácu s počítačovými programami MS Office a AutoCAD v tomto jazyku.)

Pozícia nie je vhodná pre absolventa bez praxe avšak šikovní absolventi so zameraním na statiku a skúsenosťami s programom AutoCAD sú vítaní.

- práca v stabilnej spoločnosti s vyše 60. ročnou tradíciou;
- príjemná atmosféra rodinného podniku;
- možnosť ďalšieho vzdelávania a kariérneho rastu;
- atraktívny odmeňovací systém.

Informácie o výberovom konaní

DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE:
V prípade, že Vás pracovná ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám e-mailom Váš životopis v NEMECKOM alebo ANGLICKOM jazyku.

POUČENIE DOTKNUTEJ OSOBY:
V zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. O ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov dáva kandidát spoločnosti beneficium s.r.o., Kopčianska 10, 851 01 Bratislava, IČO: 46 653 023 svoj výslovný súhlas so správou, spracovaním a uchovaním osobných údajov uvedených v životopise, motivačnom liste a iných prílohách, ktoré dobrovoľne a osobne zaslal spoločnosti beneficium s.r.o. v súvislosti s vypísaným výberovým konaním. Kandidát dáva svoj súhlas na dobu určitú - 3 roky a je si vedomý, že môže svoj súhlas kedykoľvek písomne odvolať. Po uplynutí tohto obdobia budú údaje automaticky zničené v súlade s platnou legislatívou. Kandidát berie na vedomie, že jeho osobné údaje budú v rámci výberového konania sprístupnené tretej strane - výhradne zadávateľovi konkrétnej voľnej pracovnej pozície, ktorý môže mať sídlo mimo Slovenskej republiky a s uvedeným súhlasí.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Klient je WERNER CONSULT s.r.o. - slovenská dcérska spoločnosť jednej z najvýznamnejších projekčných firiem v Rakúsku. Do jej portfólia patrí okrem iného projektovanie cestnej infraštruktúry, administratívnych komplexov, vodných diel a mostov.
www.wernerconsult.at

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, stavebné

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Expert

Hľadáme kandidáta, ktorý:
- ovláda nemecký jazyk aspoň na mierne pokročilej úrovni;
- vie dobre pracovať s programom AutoCAD a pracuje s ním rád;
- vie pracovať samostatne;
- je zodpovedný, precízny a dôsledný.

Znalosť softvéru Revit je výhodou.

Spoločnosť za zaoberá poskytovaním poradenských a sprostredkovateľských služieb v oblasti HR pre prácu v Rakúsku.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 2500772  Dátum zverejnenia: 30.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou