Reštaurácia Bokovka- Zmenový kuchár

Miesto práce
CITY ARENA Trnava, Trnavský kraj
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zodpovednosť za kvalitu podávaných jedál
• Dodržiavanie správnych technologických a kvalitatívnych postupov podľa európskych štandardov a dodržiavanie predpisov HACCP.
Príprava technologicky a vedomostne náročnejších jedál.

Iné výhody

Práca pre zabehnutú gastronomickú spoločnosť v novom Trnavskom centre City Aréna.
Otváranie a zabiehanie nových prevádzok.
Pracovná pozícia v úspešných reštauračných projektoch.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Gastronómia, Hotelierstvo

Flexibilita
Ochota vzdelávať sa

Spoločnosť Bencik Culinary Group (ALDENTE s.r.o.) je jedna z najväčších gastronomických skupín na slovenskom trhu. Do jej portfólia patria reštaurácie Carnevalle, Zylinder, Beer Palace, Al Trivio, Al Trivio on Green a Bokovka. Ku skupine tiež patrí sieť samoobslužných jedálni La Cantina a cateringová divízia a cukrárenská divízia CremeChic. Bencik Culinary Group teda garantuje prácu v stále sa rozrastajúcej spoločnosti s možnosťou ďalšieho profesionálneho rastu.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Reštaurácie, bary, jedálne a pod.

Adresa spoločnosti

ALDENTE s. r. o.
Hviezdoslavovo námestie 20
811 08 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Michal Pažák
Tel.: 0903237144
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2810491   Dátum zverejnenia: 14.11.2016