Kuchár/ka, zmenový kuchár, vedúci zmeny Bencik Culinary Group (možnosť ubytovania zadarmo)

BENCIK CULINARY GROUP - (ALDENTE s.r.o.)

Bencik Culinary Group, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miesto výkonu práce je Bratislava

Pracovná ponuka platí Pre skupinu Spoločnosť Bencik Culinary Group (ALDENTE s.r.o.) je jedna z najväčších gastronomických skupín na slovenskom trhu. Do jej portfólia patria reštaurácie Carnevalle, Zylinder, Beer Palace, Al Trivio, Al Trivio on Green a Bokovka. Ku skupine tiež patrí sieť samoobslužných jedálni La Cantina a cateringová divízia a cukrárenská divízia CremeChic. Bencik Culinary Group teda garantuje prácu v stále sa rozrastajúcej spoločnosti s možnosťou ďalšieho profesionálneho rastu.

- zodpovedá za daný úsek
- zodpovednosť za presné dodržiavanie receptúr, kvality a množstva
použitých surovín
- sledovanie zásob a ekonomické narábanie so surovinami
- dodržiavanie prísnych hygienických štandardov HACCP a zásad
- sledovanie nových trendov v gastronómii

Ponuka je obsadzovaná pre spoločnosť Bencik Culinary Group s.r.o.

Možnosť ubytovania!
Práca pre zabehnutú gastronomickú spoločnosť.
Otváranie a rozbeh nových reštauračných projektov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Gastronómia, Hotelierstvo

Počet rokov praxe

2

Minimálne 2 ročná prax.
Časová flexibilita.
Odolnosť voči stresu.
Dynamická osobnosť.

Spoločnosť Bencik Culinary Group je jedna z najväčších gastronomických skupín na slovenskom trhu. Do jej portfólia patria reštaurácie Carnevalle, Zylinder, Al Trivio, Al Trivio on Green a Bokovka. Ku skupine tiež patrí sieť samoobslužných jedálni La Cantina a cateringová divízia a cukrárenská divízia CremeChic. Skupina tiež rozšírila svoje aktivity aj na donáškové služby zabezpečujúce stravu pre bratislavských seniorov.
Bencik Culinary Group teda garantuje prácu v stále sa rozrastajúcej spoločnosti s možnosťou ďalšieho profesionálneho rastu.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 1931547  Dátum zverejnenia: 6.6.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou