Čašník / Čašníčka - Reštaurácia Zylinder, Staré Mesto

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozície obsadzujeme do našej reštaurácie Zylinder na Hviezdoslavovom námestí.

Iné výhody

Práca pre zabehnutú spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Požadovaná prax

2

Spoločnosť Bencik Culinary Group (ALDENTE s.r.o.) je jedna z najväčších gastronomických skupín na slovenskom trhu. Do jej portfólia patria reštaurácie Carnevalle, Zylinder, Beer Palace, Al Trivio, Al Trivio on Green a Bokovka. Ku skupine tiež patrí sieť samoobslužných jedálni La Cantina a cateringová divízia a cukrárenská divízia CremeChic. Bencik Culinary Group teda garantuje prácu v stále sa rozrastajúcej spoločnosti s možnosťou ďalšieho profesionálneho rastu.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Reštaurácie, bary, jedálne a pod.

Informácie o výberovom konaní

Hľadáme čašníkov a čašníčky s príjemným vystupovaním.

Adresa spoločnosti

BENCIK CULINARY GROUP - ALDENTE s. r. o.
Ulica 29. augusta 19
811 09 Bratislava

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 1324910   Dátum zverejnenia: 9.11.2016