Samostatný stolár

Benalex design s.r.o.

Miesto práce
Elektrárenská 1, Bratislava, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
čo najskôr (asap)
Ponúkaný plat (brutto)
1055 EUR/mesiac, dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná náplň spočíva vo výrobe a montáži nábytku, interiérových prvkov vyrábaných na mieru a drevených dielcov dodávaných na stavbu. Okrem výroby spočíva pracovná náplň aj v montáži nábytkov do našich developerských projektov alebo koncovým zákazníkom.

dohodou

Hľadáme mladého stolára do 40 rokov, ktorý je šikovný a zvláda vysoké pracovné nasadenie. Potrebná je prax vo výrobe a montáži nábytku, no nemusí byť priamo s materiálmi a kovaniami, ktoré používame. Naše postupy, spôsob práce a techniku naučíme, šikovnosť už ale musí byť. Sme flexibilný tím s mladými a skúsenými stolármi, ktorý sa postupne spolu so stavbou vyvinul v rozvíjajúcu sa multifiremnú spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

mať cit pre prácu s nábytkom, byt šikovný, spoľahlivý, precízny a hlavne mať prax vo výrobe a montáži nábytku. Pokiaľ neovládate naše technológie nevadí, tie si rýchlo osvojíte.

Výstavba bytov a rodinných domov v obci Rovinka a Dunajská Lužná a ich zariaďovanie za účelom predaja koncovému zákazníkovi. Viac info na www.benalex.sk alebo www.homeresidence.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Elektrárenská 1
831 04 Bratislava

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2099065   Dátum zverejnenia: 15.11.2016