Fixný príjem! Jediná ponuka na trhu práce realitných maklérov tohto typu! Realitný maklér.

BeMi realitná kancelária, s.r.o.

centrum, okres Banská Bystrica, okres Banská Štiavnica, okres Brezno, okres Lučenec, okres Zvolen, okres Žarnovica, okres Žiar nad Hronom, okres Kysucké Nové Mesto, okres Martin, okres Žilina, okres Hlohovec, okres Piešťany, okres Trnava, okres Levice, okres Nitra, okres Zlaté Moravce
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
200 - 2000 EUR/mesiac, 200 až 400 EUR/mesiac fix + provízie z predajov a prenájmov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Premýšľate nad podnikaním, no chýbajú Vám na rozbeh financie na kancelárie, výpočtovú techniku, reklamu, na tovar, alebo Vám chýbajú vedomosti, skúsenosti? Tak poďte podnikať s nami, máme viac ako 15 rokov skúseností a všetko potrebné k tomu, aby ste začali. Stante sa samostatným realitným maklérom a dostanete k tomu všetko, čo potrebujete a nemusíte investovať. Máme overené, že ak budete pracovať s našimi softvérmi a podľa našich rád a pokynov, budete s Vašim podnikaním s nami v zisku takmer okamžite! Táto práca je jednou z mála na Slovensku, kde máte sa dokážete dostať na priemerný mesačný príjem cez 1.500,- EUR!

Práve teraz hľadáme ambicióznych, dynamických, perspektívnych, samostatných ľudí pre naše kancelárie po celom Slovensku.

Náplňou práce je:
- aktívne vyhľadávanie nehnuteľností na predaj a prenájom
- návšteva nehnuteľností a získavanie podrobných informácií
- administratívna práca v kancelárií, spravovanie svojho portfólia
- návšteva nehnuteľností, prehliadky so záujemcami.

Pracovná doba je od 8:30 do 15:30. Po skončení pevnej pracovnej doby absolvuje realitný maklér obhliadky nehnuteľností, resp. pracuje z domova, prípadne v kancelárií.

Táto ponuka je jedinečná. Ako jediná realitná kancelária ponúkame počas prvých 3 mesiacov kariéry okrem provízií zo zrealizovaných obchodov aj fixný príjem v rozmedzí 200 až 400 EUR/mesiac.

Sme dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá patrí na špičku realitného trhu a stále rastieme.
Hľadáme a máme záujem výhradne o ľudí, ktorí majú jasnú predstavu o tom, čo od tejto práce očakávajú a chcú dosahovať nadštandardné príjmy.
Vyžadujeme absolútnu odovzdanosť práci a každodenné plnenie si pracovných povinností.
Odmenou Vám bude nielen zastupovanie prestížne firmy vo svojom obore, ale po zapracovaní i nadštandardný príjem.
Kariéra u nás nekončí realitným maklérom, ale máte možnosť viesť vlastnú pobočku, s čím sa spájajú ďalšie výhody.

ČO NÁJDETE LEN U NÁS:
- po vyhľadaní klienta na nehnuteľnosť a podpise rezervačnej zmluvy sa ďalej o ponuku nestaráte, všetko preberajú kolegovia, ktorí zabezpečia hypotéku, komunikáciu s úradmi, bankami, notármi atd. Po ukončení prípadu je Vám odovzdaná provízia. Tento postup výrazne šetrí Váš čas a umožňuje Vám naplno sa venovať len náboru nehnuteľností a prehliadkam.
- nestaráte sa o inzerciu, to zabezpečuje kancelária

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Požiadavky :
- motorové vozidlo a vodičský preukaz typ „B“
- záujem o realitný trh
- samostatnosť, komunikatívnosť, flexibilita
- príjemné vystupovanie
- serióznosť, presnosť, dochvíľnosť, korektnosť
- predchádzajúce skúsenosti v obchode, stavebníctve, poradenstve sú výhodou
- obchodný duch
- ochota učiť sa nové veci

Na trh sme vstúpili v roku 2003 ako rodinná firma a po dobu našej pôsobnosti sme zrealizovali množstvo predajov a prenájmov nehnuteľností. Vďaka našej dlhej histórií a pokrytiu trhu na celom Slovensku dnes patríme medzi najväčšie realitné kancelárie.

Dnes máme pobočky a obchodné zastúpenia takmer po celom Slovensku a stále rastieme. Dávame príležitosť kolegom, ktorí chcú doplniť náš tím, prípadne otvoriť pobočku v ich mieste bydliska, bez nutnosti zainvestovania Vašich peňazí.

Táto práca je jednou z mála na Slovensku, kde máte možnosť zarobiť podstatne viac, ako je priemerná mzda. Žiadne príjmové stropy, žiadne povinne odpracované hodiny.

Pôsobíte vo svojej lokalite, bez stresov, s flexibilným pracovným časom, bez tlačenia k stále vyšším výkonom. Je to len na Vás. Vďaka našej Akadémií vzdelávania Vás naučíme všetko, čo potrebujete k tomu, aby ste boli úspešní obchodníci.
ID: 1708133  Dátum zverejnenia: 8.6.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 200 - 2000 EUR/mesiac, 200 až 400 EUR/mesiac fix + provízie z predajov a prenájmov.