Realitný maklér - obchodník s nehnuteľnosťami. Dobré podmienky i pre zabehnutých maklérov!

BeMi realitná kancelária, s.r.o.

centrum, okres Banská Štiavnica, okres Krupina, okres Žarnovica, okres Bytča, okres Čadca, okres Dolný Kubín, okres Kysucké Nové Mesto, okres Martin, okres Žilina, okres Dunajská Streda, okres Galanta, okres Hlohovec, okres Levice, okres Nitra, okres Šaľa, okres Topolčany, okres Zlaté Moravce, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
750 - 2500 EUR/mesiac, provízny systém ohodnotenia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme ambicióznych a energických ľudí, ktorí chcú byť pánmi svojho času a nespokoja sa s priemerným príjmom.

Hľadáme ľudí, ktorí majú vízie a ciele, ktoré sa nedajú naplniť z bežnej 400 - 600 eurovej výplaty.

Táto práca je jednou z mála na Slovensku, kde máte flexibilnú pracovnú dobu a po zapracovaní sa dokážete dostať na priemerný mesačný príjem 1.000 - 3.000,- EUR!

Máte "drive"? Veľmi chcete ísť dopredu, no neviete ako, kam?
Nie sme "sľubotechna", nesľubujeme tieto peniaze každému. Dostane sa k ním len ten, kto veľmi tvrdo pracuje. Na druhú stranu je práve táto práca jednou z mála, kde nie ste za to, že tvrdo pracujete, odmenený šéfom nejakým vianočným bonusom, ale ste odmeňovaný slušnými zárobkami.

Náplňou práce u nás je:
- aktívne vyhľadávanie nehnuteľností na predaj a prenájom
- návšteva nehnuteľností a získavanie podrobných informácií
- administratívna práca v kancelárií, spravovanie svojho portfólia
- návšteva nehnuteľností, prehliadky so záujemcami.

Pre zabehnutých maklérov máme niekoľko výhod:
- neplatíte žiadne mesačne, ani udržovacie, registračné poplatky
- náklady na realizáciu prípadov sa Vám neodpočítavajú z provízie
- obchodný prípad (papierovačku) nerealizujete Vy, ale Váš nadriadený, Vy ste v teréne a predávate

Sme dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá patrí na špičku realitného trhu a stále rastieme.
Hľadáme a máme záujem výhradne o ľudí, ktorí majú jasnú predstavu o tom, čo od tejto práce očakávajú a chcú dosahovať nadštandardné príjmy.
Pracovná doba je po dohode flexibilná, no vyžadujeme absolútnu odovzdanosť práci a každodenné plnenie si pracovných povinností.
Odmenou Vám bude nielen zastupovanie prestížne firmy vo svojom obore, ale po zapracovaní i nadštandardný príjem (naši makléri majú priemerný mesačný príjem 1.629,- EUR).
Kariéra u nás nekončí realitným maklérom, ale máte možnosť viesť vlastnú pobočku, s čím sa spájajú ďalšie výhody.

ČO NÁJDETE LEN U NÁS:
- po vyhľadaní klienta na nehnuteľnosť a podpise rezervačnej zmluvy sa ďalej o ponuku nestaráte, všetko preberajú kolegovia, ktorí zabezpečia hypotéku, komunikáciu s úradmi, bankami, notármi atd. Po ukončení prípadu je Vám odovzdaná provízia. Tento postup výrazne šetrí Váš čas a umožňuje Vám naplno sa venovať len náboru nehnuteľností a prehliadkam.
- nestaráte sa o inzerciu na internete a v novinách, to zabezpečuje kancelária

Voľné sú 3 pracovné miesta a výberové konanie potrvá až do obsadenia uvoľnených pozícií.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Požiadavky :
- obchodný duch
- loajalita
- ochota učiť sa nové veci
- záujem o realitný trh
- vodičský preukaz typ „B“ a motorové vozidlo

Na trh sme vstúpili v roku 2003 ako rodinná firma a po dobu našej pôsobnosti sme zrealizovali množstvo predajov a prenájmov nehnuteľností. Vďaka našej dlhej histórií a pokrytiu trhu na celom Slovensku dnes patríme medzi najväčšie realitné kancelárie.

Dnes máme pobočky a obchodné zastúpenia takmer po celom Slovensku a stále rastieme. Dávame príležitosť kolegom, ktorí chcú doplniť náš tím, prípadne otvoriť pobočku v ich mieste bydliska, bez nutnosti zainvestovania Vašich peňazí.

Táto práca je jednou z mála na Slovensku, kde máte možnosť zarobiť podstatne viac, ako je priemerná mzda. Žiadne príjmové stropy, žiadne povinne odpracované hodiny.

Pôsobíte vo svojej lokalite, bez stresov, s flexibilným pracovným časom, bez tlačenia k stále vyšším výkonom. Je to len na Vás. Vďaka našej Akadémií vzdelávania Vás naučíme všetko, čo potrebujete k tomu, aby ste boli úspešní obchodníci.
ID: 1670041  Dátum zverejnenia: 1.7.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750 - 2500 EUR/mesiac, provízny systém ohodnotenia