Bez vstupných poplatkov! My investujeme do Vás! Manažér pobočky - ponuka len pre skúsených maklérov!

BeMi realitná kancelária, s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj
Druh pracovného pomeru
živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 8000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Otvorte si vlastnú realitnú kanceláriu bez licenčných poplatkov. Nepotrebujete vybavenie kancelárie, výpočtovú techniku, ani platiť nájom za kancelárie v centre mesta. Všetko za Vás hradí naša spoločnosť.
Za prvý rok tak preinvestujeme do Vášho podnikania viac ako 10.000,- EUR.
Pracujete ako realitný maklér, no cítite, že nie ste v správnom kolektíve, alebo že máte na viac? Radi by ste spravili zásadnú zmenu, no chýba Vám kapitál alebo pomocná ruka? Máte vlastnú realitnú kanceláriu a nedarí sa Vám "odlepiť od dna"? Práve teraz naša spoločnosť, ktorá patrí medzi 5 najväčších realitných kancelárií na SR, investuje do otvorenia ďalších pobočiek.

Veríme, že v dnešnej dobe už nie je priestor na franšízové a iné nezmyselné licenčné poplatky. Skutočne zdravými podmienkami na spustenie novej pobočky silnej spoločnosti je, že všetko hradí spoločnosť a nie sám manažér pobočky. A to je podnikateľské riziko, ktoré franšízové spoločnosti nikdy nepodstúpia.

Náš vklad do spoločného podnikania:
- kancelárske priestory
- výpočtová technika
- štýlový nábytok
- inzercia na viac ako 150 internetových portáloch
- vlastné softvéry na zjednodušenie a zefektívnenie práce
- právne služby
- školenia nových maklérov
- inzercia náboru nových maklérov
- pri dosiahnutí dobrých výsledkov firemný automobil, mobil

Váš vklad do spoločného podnikania:
- vlastný automobil a telefón
- SKÚSENOSTI S PRÁCOU REALITNÉHO MAKLÉRA
- chuť a odhodlanie zaškoliť a viesť nových kolegov

Náplňou Vašej práce je:
- po teoretickom školení, ktoré zabezpečuje centrála, vedenie
maklérov v teréne, práca s firemnými softvérmi
- pravidelné porady, sledovanie denných aktivít každého makléra
- podpora, poradenie, pomoc maklérom
- účasť na realizácií obchodného prípadu (rezervačná zmluva, získanie
podkladov k realizácií - LV, kat. mapa, komunikácia s bankami,
fin. poradcami, znalcami, atd.)

Získate podporu centrály pri realizovaní obchodných prípadov, právny servis, náklady spojené s realizáciou prípadu (katastrálne poplatky, notárske, zmluvné dokumenty,...) hradí centrálna kancelária.

Popri odmenách, ktoré získavate z vlastných realitných obchodov, získavate odmeny za každý prípad realizovaný Vašim maklérom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia vhodná VÝHRADNE pre:
- skúseného realitné makléra
- človeka s veľkými ambíciami
- cieľavedomého a disciplinovaného
- loajálneho
- vodcovský typ

Na trh sme vstúpili v roku 2003 ako rodinná firma a po dobu našej pôsobnosti sme zrealizovali množstvo predajov a prenájmov nehnuteľností. Vďaka našej dlhej histórií a pokrytiu trhu na celom Slovensku dnes patríme medzi najväčšie realitné kancelárie.

Dnes máme pobočky a obchodné zastúpenia takmer po celom Slovensku a stále rastieme. Dávame príležitosť kolegom, ktorí chcú doplniť náš tím, prípadne otvoriť pobočku v ich mieste bydliska, bez nutnosti zainvestovania Vašich peňazí.

Táto práca je jednou z mála na Slovensku, kde máte možnosť zarobiť podstatne viac, ako je priemerná mzda. Žiadne príjmové stropy, žiadne povinne odpracované hodiny.

Pôsobíte vo svojej lokalite, bez stresov, s flexibilným pracovným časom, bez tlačenia k stále vyšším výkonom. Je to len na Vás. Vďaka našej Akadémií vzdelávania Vás naučíme všetko, čo potrebujete k tomu, aby ste boli úspešní obchodníci.
ID: 1417646  Dátum zverejnenia: 30.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 8000 EUR/mesiac