Manažér pobočky - ponuka Len pre skúsených maklérov! Veďte vlastný tím maklérov, bez poplatkov a investícií!

BeMi realitná kancelária, s.r.o.

Ľutujeme, spoločnosť ponúkajúca danú pracovnú pozíciu ukončila zverejnenie ponuky na stránke z dôvodu získania dostatočného počtu kandidátov alebo obsadenia voľnej pracovnej pozície.

Ďakujeme za porozumenie.

Zobraziť podobné ponuky

  • Miesto práce: Prešov, Poprad, Žiar nad Hronom, Zvolen, Veľký Krtíš, Rimavská Sobota, Lučenec, Banská Štiavnica, Banská Bystrica, Ružomberok, Námestovo, Martin, Liptovský Mikuláš, Topoľčany, Šaľa, Nové Zámky, Nitra, Komárno, Trenčín, Púchov, Prievidza, Považská Bystrica, Partizánske, Nové Mesto nad Váhom, Bánovce nad Bebravou, Trnava, Piešťany, Galanta, Dunajská Streda, Senec, Pezinok, Bratislava
  • Ponúkaný plat (brutto): 1500 - 7000 EUR/mesiac
  • Druh pracovného pomeru: živnosť
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Otvorte si vlastnú realitnú kanceláriu bez licenčných poplatkov. Nepotrebujete vybavenie kancelárie, výpočtovú techniku, ani platiť nájom za kancelárie v centre mesta. Všetko za Vás hradí naša spoločnosť. Pracujete ako realitný maklér, no cítite, že nie ste v správnom kolektíve, alebo že máte na viac? Radi by ste spravili zásadnú zmenu, no chýba Vám kapitál alebo pomocná ruka? Máte vlastnú realitnú kanceláriu a nedarí sa Vám "odlepiť od dna"? Práve teraz naša spoločnosť, ktorá patrí medzi 10 najväčších realitných kancelárií na SR, investuje do otvorenia ďalších pobočiek.

Veríme, že v dnešnej dobe už nie je priestor na franšízové a iné nezmyselné licenčné poplatky. Skutočne zdravými podmienkami na spustenie novej pobočky silnej spoločnosti je, že všetko hradí spoločnosť a nie sám manažér pobočky. A to je podnikateľské riziko, ktoré franšízové spoločnosti nikdy nepodstúpia.

Náš vklad do spoločného podnikania:
- kancelárske priestory v centre mesta
- výpočtová technika
- štýlový nábytok
- inzercia na viac ako 150 internetových portáloch
- vlastné softvéry na zjednodušenie a zefektívnenie práce
- právne služby
- školenia nových maklérov
- inzercia náboru nových maklérov
- pri dosiahnutí dobrých výsledkov firemný automobil, mobil

Váš vklad do spoločného podnikania:
- vlastný automobil a telefón
- SKÚSENOSTI S PRÁCOU REALITNÉHO MAKLÉRA
- chuť a odhodlanie zaškoliť a viesť nových kolegov

Náplňou Vašej práce je:
- po teoretickom školení, ktoré zabezpečuje centrála, vedenie
maklérov v teréne, práca s firemnými softvérmi
- pravidelné porady, sledovanie denných aktivít každého makléra
- podpora, poradenie, pomoc maklérom
- účasť na realizácií obchodného prípadu (rezervačná zmluva, získanie
podkladov k realizácií - LV, kat. mapa, komunikácia s bankami,
fin. poradcami, znalcami, atd.)
Iné výhody
Získate podporu centrály pri realizovaní obchodných prípadov, právny servis, náklady spojené s realizáciou prípadu (katastrálne poplatky, notárske, zmluvné dokumenty,...) hradí centrálna kancelária.

Popri odmenách, ktoré získavate z vlastných realitných obchodov, získavate odmeny za každý prípad realizovaný Vašim maklérom.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
Vodičský preukaz
B
Požadovaná prax
Počet rokov praxe:
1
Pozícia vhodná VÝHRADNE pre:
- skúseného realitné makléra
- človeka s veľkými ambíciami
- cieľavedomého a disciplinovaného
- loajálneho
- silne vodcovský typ

Sme jednou z najväčších realitných spoločností na Slovensku. Na trh sme vstúpili v roku 1999 a po dobu našej pôsobnosti sme zrealizovali veľké množstvo predajov a prenájmov nehnuteľností.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Nehnuteľnosti
Farská 1 Zobraziť na mape
94901 Nitra
ID: 1417646   Dátum zverejnenia: 10.6.2014
Váš komentár k pracovnej ponuke

neuvedený
Pridať komentár

Pridanie komentára k ponuke