Zainvestujeme 8.000,- EUR na Váš začiatok! Manažér pobočky - ponuka len pre skúsených maklérov!

BeMi realitná kancelária, s.r.o.

Ľutujeme, spoločnosť ponúkajúca danú pracovnú pozíciu ukončila zverejnenie ponuky na stránke z dôvodu získania dostatočného počtu kandidátov alebo obsadenia voľnej pracovnej pozície.

Ďakujeme za porozumenie.

Zobraziť podobné ponuky

  • Miesto práce: Bratislava, Pezinok, Senec, Dunajská Streda, Trnava, Partizánske, Trenčín, Komárno, Nové Zámky, Topoľčany, Liptovský Mikuláš, Martin, Lučenec, Rimavská Sobota, Veľký Krtíš, Žiar nad Hronom
  • Ponúkaný plat (brutto): 950 - 5000 EUR/mesiac
  • Druh pracovného pomeru: živnosť
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Otvorte si vlastnú realitnú kanceláriu bez licenčných poplatkov. Nepotrebujete vybavenie kancelárie, výpočtovú techniku, ani platiť nájom za kancelárie v centre mesta. Všetko za Vás hradí naša spoločnosť.
Za prvý rok tak preinvestujeme do Vášho podnikania viac ako 8.000,- EUR.
Pracujete ako realitný maklér, no cítite, že nie ste v správnom kolektíve, alebo že máte na viac? Radi by ste spravili zásadnú zmenu, no chýba Vám kapitál alebo pomocná ruka? Máte vlastnú realitnú kanceláriu a nedarí sa Vám "odlepiť od dna"? Práve teraz naša spoločnosť, ktorá patrí medzi 10 najväčších realitných kancelárií na SR, investuje do otvorenia ďalších pobočiek.

Veríme, že v dnešnej dobe už nie je priestor na franšízové a iné nezmyselné licenčné poplatky. Skutočne zdravými podmienkami na spustenie novej pobočky silnej spoločnosti je, že všetko hradí spoločnosť a nie sám manažér pobočky. A to je podnikateľské riziko, ktoré franšízové spoločnosti nikdy nepodstúpia.

Náš vklad do spoločného podnikania:
- kancelárske priestory v centre mesta
- výpočtová technika
- štýlový nábytok
- inzercia na viac ako 150 internetových portáloch
- vlastné softvéry na zjednodušenie a zefektívnenie práce
- právne služby
- školenia nových maklérov
- inzercia náboru nových maklérov
- pri dosiahnutí dobrých výsledkov firemný automobil, mobil

Váš vklad do spoločného podnikania:
- vlastný automobil a telefón
- SKÚSENOSTI S PRÁCOU REALITNÉHO MAKLÉRA
- chuť a odhodlanie zaškoliť a viesť nových kolegov

Náplňou Vašej práce je:
- po teoretickom školení, ktoré zabezpečuje centrála, vedenie
maklérov v teréne, práca s firemnými softvérmi
- pravidelné porady, sledovanie denných aktivít každého makléra
- podpora, poradenie, pomoc maklérom
- účasť na realizácií obchodného prípadu (rezervačná zmluva, získanie
podkladov k realizácií - LV, kat. mapa, komunikácia s bankami,
fin. poradcami, znalcami, atd.)
Iné výhody
Získate podporu centrály pri realizovaní obchodných prípadov, právny servis, náklady spojené s realizáciou prípadu (katastrálne poplatky, notárske, zmluvné dokumenty,...) hradí centrálna kancelária.

Popri odmenách, ktoré získavate z vlastných realitných obchodov, získavate odmeny za každý prípad realizovaný Vašim maklérom.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie
stredoškolské s maturitou

Pozícii vyhovuje aj uchádzač so vzdelaním:
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
Vodičský preukaz
B
Požadovaná prax
Počet rokov praxe:
1
Pozícia vhodná VÝHRADNE pre:
- skúseného realitné makléra
- človeka s veľkými ambíciami
- cieľavedomého a disciplinovaného
- loajálneho
- silne vodcovský typ

Sme jednou z najväčších realitných spoločností na Slovensku. Na trh sme vstúpili v roku 1999 a po dobu našej pôsobnosti sme zrealizovali veľké množstvo predajov a prenájmov nehnuteľností.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Nehnuteľnosti
Farská 1 Zobraziť na mape
94901 Nitra
ID: 1417646   Dátum zverejnenia: 27.7.2015