Majiteľ realitnej kancelárie.

BeMi realitná kancelária – Hypotekárne centrum s.r.o.

Hodálova 3, okres Malacky, okres Pezinok, okres Senec, okres Banská Bystrica, okres Banská Štiavnica, okres Brezno, okres Detva, okres Krupina, okres Lučenec, okres Rimavská Sobota, okres Veľký Krtíš, okres Žarnovica, okres Žiar nad Hronom, okres Dolný Kubín, okres Kysucké Nové Mesto, okres Liptovský Mikuláš, okres Martin, okres Námestovo, okres Ružomberok, okres Turčianske Teplice, okres Bánovce nad Bebravou, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Partizánske, okres Považská Bystrica, okres Prievidza, okres Dunajská Streda, okres Galanta, okres Hlohovec, okres Piešťany, okres Komárno, okres Nové Zámky, okres Šaľa, okres Topolčany, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Premýšľate nad zmenou? Máte ambície byť vedúcim členom tímu?
Otvorte si vlastnú realitnú realitnú kanceláriu bez licenčných poplatkov!
Pracujete ako realitný maklér, no cítite, že nie ste v správnom kolektíve, alebo že máte na viac? Radi by ste spravili zásadnú zmenu, no chýba Vám kapitál alebo pomocná ruka? Máte vlastnú realitnú kanceláriu a nedarí sa Vám "odlepiť od dna"?
Naša spoločnosť, ktorá patrí medzi 10 najväčších realitných kancelárií na SR, hľadá nových partnerov do neobsadených lokalít.

Veríme, že v dnešnej dobe už nie je priestor na franšízové a iné nezmyselné licenčné poplatky. Skutočne zdravými podmienkami na spustenie novej pobočky silnej spoločnosti je, že spoločnosť Vám poskytne zázemie, ako sú softvéry, inzerciu, know-how.

Náš vklad do spoločného podnikania:
- inzercia na viac ako 150 internetových portáloch
- vlastné softvéry na zjednodušenie a zefektívnenie práce
- právne služby
- školenia nových maklérov
- inzercia náboru nových maklérov
- kancelárska technika

Váš vklad do spoločného podnikania:
- vlastný automobil a telefón
- chuť a odhodlanie zaškoliť a viesť nových kolegov

Náplňou Vašej práce je:
- po teoretickom školení, ktoré zabezpečuje centrála, budovanie vlastnej databázy nehnuteľností a klientov
- vyhľadávanie nových kolegov maklérov na spoluprácu a ich následné vedenie
- pravidelné porady, sledovanie denných aktivít každého makléra
- podpora, poradenie, pomoc maklérom
- účasť na realizácií obchodného prípadu (rezervačná zmluva, získanie
podkladov k realizácií - LV, kat. mapa, komunikácia s bankami,
fin. poradcami, znalcami, atd.)

Získate podporu centrály pri inzercií, školeniach, realizovaní obchodných prípadov, právny servis. Náklady spojené s realizáciou prípadu (katastrálne poplatky, notárske, zmluvné dokumenty,...) hradí centrálna kancelária.

Popri odmenách, ktoré získavate z vlastných realitných obchodov, získavate odmeny za každý prípad realizovaný Vašim maklérom.

Poprosíme, uchádzajte sa len vážni záujemcovia. Nie je v našich silách odpovedať každému uchádzačovi, kontaktujeme len vyhovujúcich uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia vhodná pre:
- skúseného realitné makléra
- človeka s veľkými ambíciami
- cieľavedomého a disciplinovaného
- loajálneho
- vodcovský typ

Sme jednou z najväčších realitných spoločností na Slovensku. Na trh sme vstúpili v roku 1999 a po dobu našej pôsobnosti sme zrealizovali veľké množstvo predajov a prenájmov nehnuteľností.
ID: 2773386  Dátum zverejnenia: 19.10.2016