Obchodný manažér / Obchodná manažérka

BELUTY s.r.o.

SR, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
15.07.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príležitosť pre tých , ktorí chcú vystúpiť zo svojho každodenného stereotypu. Majú ambície dokázať oveľa viac než väčšina ľudí , ktorí chodia do práce len kvôli výplate . Ak si ambiciózny , cieľavedomý a máš túžbu v živote niečo dokázať, tak potom je táto pozícia vhodná práve pre teba .
Hľadá sa Obchodný manažér / Obchodná manažérka v oblasti predaja sadrokartónových profilov na celom území SR prípadne aj ČR. Táto pozícia si vyžaduje aktívny pohyb v teréne . Pole pôsobnosti neobmedzené na celom území SR .

- možnosť nadštandardného finančného zárobku podľa výsledkov predaja
- flexibilná pracovná doba
- služobné auto , tel. , PC

V prípade ak nás zaujme Váš životopis , budeme Vás kontaktovať mailom .

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

nutnosť obchodných zručnosti

Spoločnosť sa zaoberá veľkoobchodom v oblasti stavebných materiálov .

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 3071798  Dátum zverejnenia: 21.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou