Medicínsky reprezentant pre severnú časť Slovenska

BELUPO, s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj, Prešovský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
01.05.2024
1 300 EUR/mesiacZákladná mzda od 1 300€ + cyklické ( 4M) bonusové ohodnotenie pri splnení plánu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • pravidelné návštevy lekární a lekárov vo zverenom regióne (DK, NO, TS, MT, TR, RK, LM, PP, KK)
  • prezentácia spoločnosti a produktov v odborných kruhoch (DER, URO, NEU, ALG, PED, GP, lekárne)
  • vysoká miera samostatnosti v teréne
  • dosiahnutie stanovených predajných plánov
  • odborná edukácia klientov, organizácia seminárov
  • účasť na odborných podujatiach
  • reporting: CRM, TBP​

  • práca v etablovanej farmaceutickej spoločnosti s osvedčenými produktami
  • priateľské pracovné prostredie
  • motivujúca bonusová schéma ( á 4M)
  • Sick day 7 dní
  • služobné auto (bez GPS) aj na súkromné účely
  • B-day

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom o prácu, ale v prípade veľkého počtu žiadostí budeme kontaktovať iba tých, ktorí postúpia do užšieho výberu. Za pochopenie ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostávajú ešte 2 dni)

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

medicínsky, farmaceutický, prírodovedný, ekonomický

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

medicínsky reprezentant

Počet rokov praxe

5

  • minimálne 5 rokov praxe vo farmaceutickom priemysle na pozícii medicínskeho reprezentanta
  • pracovné skúsenosti v oblasti dermatológie, neurológie a urológie výhodou
  • výborná znalosť trhu a konkurencie v oblasti definovaného produktového portfólia je výhodou
  • orientácia v oblasti OTC výhodou
  • výborné predajné a prezentačné zručnosti
  • sedliacky rozum a vytrvalosť
  • samostatnosť a pracovitosť
  • proaktívny prístup k práci a zodpovednosť
  • tímový hráč
  • chuť vzdelávať sa

Chorvátska farmaceutická spoločnosť zaoberajúca sa výrobou generických liekov.
www.belupo.hr

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1531834  Dátum zverejnenia: 26.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac