Lešenár

Believe Slowakei s.r.o.

Miesto práce
Nemecko, Rakúsko, Švajčiarsko
Termín nástupu
september 2015
Mzdové podmienky (brutto)
25 - 28 EUR/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-stavba lešenia na rodinné domy,mosty,výškové budovy
-montáž a demontáž lešenárskych konštrukcií
-nakladanie a vykladanie kamionov s lešením

-zabezpečíme pracovné povolenie,ubytovanie,povinné zdravotné poistenie
-bezplatné spracovanie ročného zúčtovania dane
-bezplatné spracovanie podkladov pre získanie rod.prídavkov 120,-až 180,- eur na dieťa
-možnosť nadčasov
-možnosť týždnového vyplácania mzdy
-nepretržitá pomoc zo strany Vášho personálneho poradcu

Cena ubytovania sa pohybuje medzi 400,- až 700,-eur/mesiac. Využívame hlavne hotelové ubytovanie.
Odvodové zaťaženie(zdravotné a sociálne poistenie,dane) tvoria 30% z hrubej mzdy zamestnanca.

Agentúra bude kontaktovať len tých uchádzačov,ktorý vyhovujú stanoveným požiadavkám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

-osobný automobil podmienkou
-zodpovednosť
-serioznosť a presnosť
-samostatnosť

Believe Slowakei s.r.o. je mladá a dynamická spoločnosť založená na Slovensku zameraná na poradenské služby vo Švajčiarsku v oblasti stavebníctva, poľnohospodárstva a zdravotníctva. Naším prioritným cieľom je aktívna spolupráca s poprednými spoločnosťami na švajčiarskom pracovnom trhu.
Miroslav Janík : +421 915 649 680
Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie práce.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 2240714  Dátum zverejnenia: 1.9.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 25 - 28 EUR/hodina