Logo Belevis, s.r.o.

Stavebný majster

Belevis, s.r.o.

Miesto práce
Štefánikova trieda 9, Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 500 - 2 200 EUR/mesiac• 13. a 14. plat v závislosti od výsledkov spoločnosti ​• Projektové platové bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie a organizácia práce zamestnancov a subdodávateľov podľa pokynov stavbyvedúceho

- čítanie technickej a projektovej dokumentácie

- realizácia výkonov stavebných prác podľa projektovej dokumentácie

- kontrola kvality realizovaných stavebných prác

- objednávanie a zabezpečovanie materiálu pre stavbu

- koordinácia dodávok, zabezpečenie uskladnenia a kontrola kvality dodaného materiálu na stavbu podľa pokynov stavbyvedúceho

- kooperácia so stavbyvedúcim pri výbere subdodávateľov

- kooperácia so stavbyvedúcim pri vedení stavebného denníka a dodržiavaní harmonogramu prác

- kontrola dodržiavania technologických postupov, predpisov BOZP a interných smerníc

- kontrola dochádzky pracovníkov stavby

- základné kontrolné merania a vytýčenie konštrukcií na stavbe

- vykonávanie stavebných prác

- spolupráca so stavbyvedúcim a pravidelný reporting

- účasť na kontrolných dňoch

- zodpovedanie za správne hospodárenie s majetkom spoločnosti

​• Priestor pre vzdelávanie a odborný rast
​• Práca s inovatívnymi stavebnými technológiami
​• Perspektívna práca v priateľskom a dynamicky sa rozvíjajúcom kolektíve
​• Flexibilita pracovného času
​• Vysoká miera samostatnosti v rozhodovaní a kompetenciách

• Teambuildingy

​• Multisport karta

​• Projektové platové bonusy​

Prosíme uchádzačov o zaslanie životopisu a motivačného listu v slovenskom jazyku - prostredníctvom portálu profesia. Uchádzači, ktorí nesplnia uvedené, budú vyradení z procesu výberu. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov spĺňajúcich kritéria. Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2024 (ostáva ešte 27 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo, architektúra

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

​Microsoft Office - Pokročilý
​AutoCAD - Základy
​Microsoft Project - Základy​

Aktívny vodič sk. B, výhodou sk. C

Materská spoločnosť Belevis, s.r.o. sa zaoberá real estate developmentom, rezidenčnými a retailovými projektami. Jej sesterská spoločnosť BELEVIS Construction, s.r.o. sa zaoberá výstavbou pozemných stavieb. Dokážeme tak zastrešiť celý stavebný projekt od výberu lokality, cez projektový manažment až po výstavbu a následnú kolaudáciu.

Viac informácii o spoločnosti na: www.belevis.sk

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Holková
Tel.: +421911344303
E-mail: poslať životopis
ID: 4835754  Dátum zverejnenia: 21.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac