Asistent/ka predaja na predajňu Quiksilver - Mlyny Nitra

BELDA s.r.o.

Miesto práce
Quiksilver - Mlyny Nitra, okres Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
dohodou - na osobnom pohovore; (základný plat +osobné ohodnotenie + zainteresovanosť na tržbe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Quiksilver hľadá kolegov a kolegyne so vzťahom k športovým veciam a športovým aktivitám, ktorí by sa radi realizovali v profesionálnom poradenstve a starostlivosti o zákazníka. Ponúkame prácu v stabilnej spoločnosti, ktorá je na trhu už viac ako 20 rokov a zastupuje v regióne prémiové športové značky.

Náplň práce:
- predaj a odborné poradenstvo s tým súvisiace
- aktívny zákaznícky servis
- preberanie tovaru a jeho príprava na predaj
- prezentácia resp.vystavovanie tovaru (merchandising)
- práca s pokladňou
- príprava tovaru pre e-shop

- zaujímavé finančné ohodnotenie
- práca v príjemnom prostredí s prémiovými produktami
- zázemie rodinnej firmy (žiadna neosobná nadnárodná spoločnosť)
- možnosť profesionálnej sebarealizácie, osobného a odborného rastu
- zaujímavá a kreatívna práca v mladom kolektíve
- samozrejmosťou sú benefity na naše produkty

Všetky životopisy budú starostlivo posúdené, z časového hľadiska nie je reálne odpovedať všetkým záujemcom, za čo sa vopred ospravedlňujeme.
Kontakovať budeme len uchádzačov vhodných na ponúkanú pracovnú pozíciu. Do textu v žiadosti prosím píšte, či sa uchádzate o TPP alebo brigádu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- záujem o šport a športový tovar
- schopnosť komunikovať, príjemné vystupovanie, ochota
- zodpovednosť a spoľahlivosť
- aktívny prístup k práci
- schopnosť príjmať nové vedomosti
- vzťah k zimným športom - lyžovanie, snowboarding (nie je podmienka)
- výhodou je prax v oblasti predaja (športové potreby, znalosť športového tovaru, materiálov,...)

Firma Belda sa od roku 1993 venuje maloobchodnej činnosti, v súčasnosti prevádzkuje multibrandové predajne pod logom BELDA ŠPORT, franchisingove predajne QUIKSILVER, eshop www.belda.sk.
Súčasne prevádzkuje predajne so spodnou bielizňou. Vo všetkých oblastiach sa zameriava na predaj produktov renomovaných značiek s dôrazom na kvalitu.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2698324  Dátum zverejnenia: 28.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou - na osobnom pohovore; (základný plat +osobné ohodnotenie + zainteresovanosť na tržbe