Asistent/ka predaja na predajňu Quiksilver - Aupark Žilina

BELDA s.r.o.

Miesto práce
Quiksilver - Aupark Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
580 - 960 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Quiksilver hľadá pre predajňu v Žiline kolegov a kolegyne so vzťahom k boardwearovým značkám. Výhodu majú uchádzači s kladným vzťahom k zimným športom, osobitne snowboardingu. Ponúkame prácu v stabilnej spoločnosti, ktorá ako franchise partner zastupuje v regióne svetovo najväčšiu boardwearovú spoločnosť QUIKSILVER.

Náplň práce:
- predaj a odborné poradenstvo s tým súvisiace
- aktívny zákaznícky servis
- preberanie tovaru a jeho príprava na predaj
- prezentácia resp.vystavovanie tovaru (merchandising)
- práca s pokladňou
- príprava tovaru pre e-shop

- zaujímavé finančné ohodnotenie
- práca v príjemnom prostredí s prémiovými produktami
- zázemie rodinnej firmy (žiadna neosobná nadnárodná spoločnosť)
- možnosť profesionálnej sebarealizácie, osobného a odborného rastu
- zaujímavá a kreatívna práca v mladom kolektíve
- samozrejmosťou sú benefity na naše produkty

V predmete e-mailu prosím uviesť či máte záujem o TPP alebo brigádu. Všetky životopisy budú starostlivo posúdené, z časového hľadiska nie je reálne odpovedať všetkým záujemcom, za čo sa vopred ospravedlňujeme.
Kontaktovať budeme len uchádzačov vhodných na ponúkanú pracovnú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- záujem o šport a športový tovar
- schopnosť komunikovať, príjemné vystupovanie, ochota
- zodpovednosť a spoľahlivosť
- aktívny prístup k práci
- schopnosť príjmať nové vedomosti
- vzťah k zimným športom - lyžovanie, snowboarding (nie je podmienka)
- výhodou je prax v oblasti predaja (športové potreby, znalosť športového tovaru, materiálov,...)

Firma Belda sa od roku 1993 venuje maloobchodnej činnosti, v súčasnosti prevádzkuje multibrandové predajne pod logom BELDA ŠPORT, franchisingove predajne QUIKSILVER, eshop www.belda.sk.
Súčasne prevádzkuje predajne so spodnou bielizňou. Vo všetkých oblastiach sa zameriava na predaj produktov renomovaných značiek s dôrazom na kvalitu.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2698323  Dátum zverejnenia: 10.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 580 EUR/mesiac