Lekár - všeobecný lekár pre dospelých

Belamed, s. r. o.

ambulancia sa nachádza v zdravotnom stredisku v Nitrianskom Rudne- cca 15 km od Prievidze, Trenčiansky kraj, okres Prievidza
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poskytovanie zdravotnej starostlivosti v ambulancii všeobecného lekára pre dospelých.

Práca v dlhoročno zabehnutej ambulancii.Je možný skrátený úväzok (2-3 dni v týždni), alebo práca na plný úväzok. V prípade záujmu do budúcna ponúkame možnosť prevzatia ambulancie (prevádzkovanej ako s.r.o.).

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

atestácia z všeobecného lekárstva

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia ambulantnej zdravotnej starostlivosti, ambulancie v zdravotníckom povolaní lekár, v študijnom odbore všeobecné lekárstvo, v špecializačnom odbore všeobecné lekárstvo ako všeobecný lekár pre dospelých.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2886493  Dátum zverejnenia: 10.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou