Nákupca

Bel Power Solutions, s.r.o.

Miesto práce
Areál ZTS 924, 018 41 Dubnica nad Váhom, okres Ilava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovedá za zabezpečenie materiálu pre výrobu v požadovanej kvalite, kvantite a v potrebnom termíne na základe informácií obsiahnutých v databázovom systéme.
Riadi sa smernicou pre nákupné oddelenie podľa systému riadenia kvality; pri zistení nedostatkov v zásobovacom reťazci zabezpečí nápravu aktuálnej situácie náhradnou dodávkou, reklamačným konaním alebo iným spôsobom, ktorý zabezpečí plynulú výrobu; okrem toho je povinný identifikovať príčinu vzniknutej problémovej situácie a stanoviť v spolupráci s dodávateľom a oddelením kvality nápravné opatrenie a sledovať jeho plnenie.
Rešpektuje nariadenia vyplývajúce z aktuálnych potrieb výroby.
Zohľadňuje právne predpisy štátov zúčastnených v obchodnom styku a spoločnosti.
Rešpektuje obchodné konvencie a snaží sa o korektný dodávateľsko - odberateľský vzťah.
Pravidelne prehodnocuje dodávateľov a snaží sa o neustále zlepšovanie cien nakupovaného materiálu, zníženie dodacích termínov, vylepšovanie toku peňazí a nakupuje materiál v množstvách, ktoré sú primerané potrebám výroby.
Komunikuje v plnom rozsahu s dodávateľmi o všetkých skutočnostiach týkajúcich sa obstarania materiálu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vyjadnávacie schopnosti, Komunikačné zručnosti, schopnosť prijímať a podávať spätnú väzbu, flexibilita.

Spoločnosť Bel Power Solutions, s.r.o., ktorá na slovenskom trhu pôsobí od roku 1997 (pôvodne Melcher, s r.o. a Power-One, s r.o.) sa špecializuje na vývoj a výrobu spínaných napájacích zdrojov so širokým typovým a výkonovým rozsahom a napájacích modulov (DC-DC, AC-DC a DC-AC meniče) pre uplatnenie v odvetviach dopravy, priemyslu, telekomunikácii, medicíny ako aj spotrebnej elektroniky. Technológiou, kvalitou ako aj parametrami svojich výrobkov patrí Bel Power Solutions, s.r.o k jedným z top výrobcov napájacích zdrojov na svete. Pre viac informácii: belfuse.com/skrecruiting

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Zuzana Vojtášová
Tel.: +421 42/3919 508
E-mail: poslať životopis
ID: 3011750  Dátum zverejnenia: 15.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou