Nákupca pre vývoj

Miesto práce

Areál ZŤS 924, 018 41 Dubnica nad Váhom, Trenčiansky kraj

Termín nástupu

01.09.2017

plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Pravidelne prehodnocuje dodávateľov a snaží sa o neustále zlepšovanie cien nakupovaného materiálu, zníženie dodacích termínov, zefektívnenie finančného toku a nakupuje materiál v množstvách, ktoré sú primerané potrebám oddelenia vývoja.
• Pri zistení nedostatkov v zásobovacom reťazci zabezpečuje nápravu situácie náhradnou dodávkou, reklamačným konaním alebo iným spôsobom, ktorý zabezpečí plynulú výrobu.
• Identifikuje príčinu vzniknutej problémovej situácie a v spolupráci s dodávateľom stanovuje nápravné opatrenie a sleduje ich plnenie.
• Rešpektuje nariadenia vyplývajúce z aktuálnych potrieb výroby.
• Zohľadňuje právne predpisy štátov zúčastnených v obchodnom styku a spoločnosti.
• Rešpektuje obchodné konvencie a snaží sa o korektný dodávateľsko-odberateľský vzťah.
• Komunikuje v plnom rozsahu s dodávateľmi o všetkých skutočnostiach týkajúcich sa obstarania materiálu.
• Plní úlohy v rámci viacerých tímov vyplývajúce z požiadaviek procesu vývoja.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Požadovaná prax

3

Odborné znalosti: znalosť základných elektrotechnických parametrov, znalosť kvalitatívnych požiadaviek na nákup komponentov, schopnosť čítať elektrotechnickú dokumentáciu.
Efektívne komunikačné a interpersonálne schopnosti, samostatnosť, spoľahlivosť, orientácia na klienta, orientácia na cieľ.

Spoločnosť Bel Power Solutions, s.r.o., ktorá na slovenskom trhu pôsobí od roku 1997 (pôvodne Melcher, s r.o. a Power-One, s r.o.) sa špecializuje na vývoj a výrobu spínaných napájacích zdrojov so širokým typovým a výkonovým rozsahom a napájacích modulov (DC-DC, AC-DC a DC-AC meniče) pre uplatnenie v odvetviach dopravy, priemyslu, telekomunikácii, medicíny ako aj spotrebnej elektroniky. Technológiou, kvalitou ako aj parametrami svojich výrobkov patrí Bel Power Solutions, s.r.o k jedným z top výrobcov napájacích zdrojov na svete.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Elektrotechnický priemysel

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2017 (ostáva ešte 34 dní)

Adresa spoločnosti

Bel Power Solutions, s.r.o.
Areál ZŤS 924
018 41 Dubnica nad Váhom

Kontakt

Kontaktná osoba: Personalista 1
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2727522   Dátum zverejnenia: 13.7.2017