Nákupca

Bel Power Solutions, s.r.o.

Miesto práce
Areál ZŤS 924, 018 41 Dubnica nad Váhom, Trenčiansky kraj
Termín nástupu
31.10.2017

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného nákupcu ( muž / žena), ktorý hľadá priestor na rast.
Nový člen tímu bude mať príležitosť využiť skúsenosti z operatívneho nákupu, zároveň bude mať priestor hľadať nové riešenia a navrhovať zlepšenia.Ideálny kandidát je orientovaný na plnenie cieľov, tímovú spoluprácu a dokáže pracovať projektovým spôsobom.
Hlavné činnosti:
  • Pravidelne prehodnocuje dodávateľov a snaží sa o neustále zlepšovanie cien nakupovaného materiálu, zníženie dodacích termínov, zefektívnenie finančného toku a nakupuje materiál v množstvách, ktoré sú primerané potrebám oddelenia vývoja.
  • Pri zistení nedostatkov v zásobovacom reťazci zabezpečuje nápravu situácie náhradnou dodávkou, reklamačným konaním alebo iným spôsobom, ktorý zabezpečí plynulú výrobu.
  • Identifikuje príčinu vzniknutej problémovej situácie a v spolupráci s dodávateľom stanovuje nápravné opatrenie a sleduje ich plnenie.
  • Rešpektuje nariadenia vyplývajúce z aktuálnych potrieb vývoja a výroby.
  • Zohľadňuje právne predpisy štátov zúčastnených v obchodnom styku a spoločnosti.
  • Rešpektuje obchodné konvencie a snaží sa o korektný dodávateľsko-odberateľský vzťah.
  • Komunikuje v plnom rozsahu s dodávateľmi o všetkých skutočnostiach týkajúcich sa obstarania materiálu.
  • Plní úlohy v rámci viacerých tímov vyplývajúce z požiadaviek procesu vývoja.

  • Práca v príjemnom prostredí prosperujúcej spoločnosti
  • Flexibilný pracovný čas
  • Koncoročné odmeny
  • Príspevok na dopravu
  • Príspevok za odpracované roky v spoločnosti
  • Firemné podujatia
  • Finančná podpora pri jazykovom vzdelávaní a ďalšie motivujúce benefity

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Odborné znalosti:
  • znalosť základných elektrotechnických parametrov výhodou
  • znalosť kvalitatívnych požiadaviek na nákup komponentov
  • schopnosť čítať elektrotechnickú dokumentáciu výhodou
Osobnostné predpoklady
  • vysoká miera samostatnosti
  • vynikajúce komunikačné schopnosti
  • tímová spolupráca
  • orientácia na klienta
  • orientácia na cieľ

Spoločnosť Bel Power Solutions, s.r.o., ktorá na slovenskom trhu pôsobí od roku 1997 (pôvodne Melcher, s r.o. a Power-One, s r.o.) sa špecializuje na vývoj a výrobu spínaných napájacích zdrojov so širokým typovým a výkonovým rozsahom a napájacích modulov (DC-DC, AC-DC a DC-AC meniče) pre uplatnenie v odvetviach dopravy, priemyslu, telekomunikácii, medicíny ako aj spotrebnej elektroniky. Technológiou, kvalitou ako aj parametrami svojich výrobkov patrí Bel Power Solutions, s.r.o k jedným z top výrobcov napájacích zdrojov na svete. Pre viac informácii: belfuse.com/skrecruiting

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: PaedDr. Monika Drmlová
E-mail: poslať životopis
ID: 2727522  Dátum zverejnenia: 25.9.2017