SMT operátor (aj pre absolventov)

Bel Power Solutions, s.r.o.

Miesto práce
Areál ZTS 924, 018 41 Dubnica nad Váhom, okres Ilava
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • dopĺňanie (dohľadávanie) materiálu do osadzovacích strojov
  • páskovanie, vypáskovanie osadzovacích strojov
  • prekladanie feedrov z vozíka do stroja, vykladanie feedrov zo stroja

  • Práca v klimatizovaných priestoroch.
  • Vlastná jedáleň.
  • Rôzne príspevky zo soc. fondu.
  • Koncoročný bonus.

Informácie o výberovom konaní

Vaše životopisy posielajte na [email protected].
Zároveň uveďte súhlas so spracovávaním Vašich osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Akceptujeme aj uchádzačov s technickým zameraním (predošlé skúsenosti ako elektrotechnik / SMT operátor nie sú podmienkou, ale vítané).
  • Základná znalosť s prácou na PC.
  • Samostatnosť (zo začiatku budete pracovať na linke so služobne starším kolegom).
  • Ochota pracovať na dve zmeny a vykonávať prácu nadčas.

Spoločnosť Bel Power Solutions, s.r.o., ktorá na slovenskom trhu pôsobí od roku 1997 (pôvodne Melcher, s r.o. a Power-One, s r.o.) sa špecializuje na vývoj a výrobu spínaných napájacích zdrojov so širokým typovým a výkonovým rozsahom a napájacích modulov (DC-DC, AC-DC a DC-AC meniče) pre uplatnenie v odvetviach dopravy, priemyslu, telekomunikácii, medicíny ako aj spotrebnej elektroniky. Technológiou, kvalitou ako aj parametrami svojich výrobkov patrí Bel Power Solutions, s.r.o k jedným z top výrobcov napájacích zdrojov na svete. Pre viac informácii: belfuse.com/skrecruiting

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Zuzana Vojtášová
Tel.: +421 42/3919 508
E-mail: poslať životopis
ID: 2700551  Dátum zverejnenia: 23.8.2016