Audítor pre systém manažmentu kvality (QMS)

Bel Power Solutions, s.r.o.

Miesto práce
Areál ZŤS 924, 018 41 Dubnica nad Vahom, Trenčiansky kraj
Termín nástupu
podľa dohody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zodpovedá za vývoj, zlepšenie a údržbu systému manažérstva kvality a životného prostredia.
  • Riadi procesy kvality v súlade so stratégiou kvality spoločnosti a v súlade s normami ISO 9001 a 14001.
  • Podieľa sa na definovaní environmentálnej politiky spoločnosti.
  • Spolupracuje na tvorbe strategických plánov kvality a životného prostredia a zodpovedá za dohľad nad ich vykonávaním.
  • Riadi a kontroluje realizáciu integrovaného systému zabezpečovania kvality.
  • Pripravuje výročnú správu za oblasť kvality a environmentálneho manažmentu.
  • Zodpovedá za kontrolu a vykonávanie činností definovaných v rámci procesov kvality, vrátane certifikácií v súlade s ISO a pravidelných auditov.
  • Zodpovedá za plánovanie, riadenie a vykonávanie interných auditov ISO a IPQC a súvisiacich programov.
  • Zúčastňuje sa externých auditov.

Spolu so žiadosťou o zamestnanie pošlite: súhlas o spracovaní, uložení vašich osobných údajov v nasledovnom znení: "Týmto dávam spoločnosti Bel Power Solutions, s.r.o.. súhlas na spracovanie, správu a archiváciu mojich osobných údajov po dobu 12 mesiacov v zmysle zákona č. 428/2002 Zb.z. o ochrane osobných údajov."

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

manažment riadenia kvality

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

1

  • prax min. 1 rok v systéme riadenia kvality, pri vykonávaní interných auditov ideálne v elektrotechnickom prostredí
  • znalosť noriem ISO 9001, ISO 14001, ISO 19011
  • samostatnosť, zodpovednosť, analytické myslenie, vrátane efektívnych komunikačných schopností

Spoločnosť Bel Power Solutions, s.r.o., ktorá na slovenskom trhu pôsobí od roku 1997 (pôvodne Melcher, s r.o. a Power-One, s r.o.) sa špecializuje na vývoj a výrobu spínaných napájacích zdrojov so širokým typovým a výkonovým rozsahom a napájacích modulov (DC-DC, AC-DC a DC-AC meniče) pre uplatnenie v odvetviach dopravy, priemyslu, telekomunikácii, medicíny ako aj spotrebnej elektroniky. Technológiou, kvalitou ako aj parametrami svojich výrobkov patrí Bel Power Solutions, s.r.o k jedným z top výrobcov napájacích zdrojov na svete. Pre viac informácii: belfuse.com/skrecruiting

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: PaedDr. Monika Drmlová
E-mail: poslať životopis
ID: 2132985  Dátum zverejnenia: 27.6.2017