Personálny špecialista /výber a odmeňovanie

Bel Power Solutions, s.r.o.

Miesto práce
Areál ZŤS 924, 018 41 Dubnica nad Vahom, Trenčiansky kraj
Termín nástupu
01.08.2017
Mzdové podmienky (brutto)
v súlade s platovými podmienkami na danej pozícii

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • zodpovedá za aktualizáciu a realizáciu politiky náboru v závislosti od vývoja trhu
  • vykonáva činnosti spojené s náborom a výberom nových zamestnancov spol., predovšetkým na technické pozície
  • podieľa sa na aktualizácii politiky odmeňovania a zamestnaneckých výhod
  • realizuje analýzy miezd v porovnaní s trhom, k tomu využíva schválené oficiálne prieskumy a navrhuje potrebné opatrenia na zamedzenie nežiadúcej fluktuácie súvisiacej s politikou odmeňovania
  • zodpovedá za projekt stabilizácie zamestnancov a aktualizácie benefitov
  • vedie systém hodnotenia pracovných miest, hodnotenia pracovných kompetencií, spracováva rôzne personálne analýzy a iné činnosti z oblasti HR podľa potreby.

Benefity spoločnosti budú diskutované počas pohovoru s vybranými uchádzačmi o zamestnanie.

Vaše životopisy posielajte na e-mailovú adresu uvedenú nižšie.
Spolu so žiadosťou o zamestnanie pošlite: súhlas o spracovaní, uložení vašich osobných údajov v nasledovnom znení: "Týmto dávam spoločnosti Bel Power Solutions, s.r.o.. súhlas na spracovanie, správu a archiváciu mojich osobných údajov po dobu 12 mesiacov v zmysle zákona č. 428/2002 Zb.z. o ochrane osobných údajov."

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, psychológia, ľudské zdroje

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Personalistika - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

  • Od kandidáta sa očakáva: proaktívny prístup, výborné komunikačné a prezentačné zručnosti, schopnosť samostatného riadenia personálnych projektov a zmysel pre zodpovednosť.

Spoločnosť Bel Power Solutions, s.r.o., ktorá na slovenskom trhu pôsobí od roku 1997 (pôvodne Melcher, s r.o. a Power-One, s r.o.) sa špecializuje na vývoj a výrobu spínaných napájacích zdrojov so širokým typovým a výkonovým rozsahom a napájacích modulov (DC-DC, AC-DC a DC-AC meniče) pre uplatnenie v odvetviach dopravy, priemyslu, telekomunikácii, medicíny ako aj spotrebnej elektroniky. Technológiou, kvalitou ako aj parametrami svojich výrobkov patrí Bel Power Solutions, s.r.o k jedným z top výrobcov napájacích zdrojov na svete. Pre viac informácii: belfuse.com/skrecruiting

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: PaedDr. Monika Drmlová
E-mail: poslať životopis
ID: 2132130  Dátum zverejnenia: 12.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: v súlade s platovými podmienkami na danej pozícii