Technológ

Bel Power Solutions, s.r.o.

Miesto práce
Areál ZTS 924, 018 41 Dubnica nad Váhom, Trenčiansky kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Je zodpovedný za technologické procesy vo výrobe, dodržiavanie kvality výrobných procesov a racionalizáciu výroby.
  • Riadi prípravu technologickej dokumentácie.
  • Definuje výrobné procesy, stanovuje druhy a poradie operácií, stroje, zariadenia a náradie.
  • Vypracováva výrobné postupy a výrobné procedúry pre zariadenia a procesy.
  • Stanovuje výrobné normy jednotlivých operácii a procesov.
  • Zabezpečuje komplexné riešenie technologických pracovísk, pracovných podmienok, náradia, strojov a zariadení.
  • Zodpovedá za racionálne výrobné toky na pracoviskách.
  • Realizuje výrobné zlepšenia v procesoch.
  • Vykonáva dohľad nad dodržiavaním technológií, obsluhou strojov a zariadení a ich údržbou.
  • Vykonáva dohľad plnenia výrobných noriem, spracováva rozbory a navrhuje potrebné opatrenia.
  • Zabezpečuje inštaláciu, školenie a podporu nových strojov a zariadení.
  • Rieši zavádzanie nových technologických celkov do procesu výroby a presuny výrobnej technológie.
  • Preberá technologickú dokumentáciu prevzatého / transferovaného výrobného programu a upravuje ju podľa vlastných výrobných podmienok.
  • Vykonáva základné a rozšírené opravy strojov a zariadení.
  • Zodpovedá za bezporuchový chod technologických strojov, zariadení a prípravkov.

  • práca v medzinárodnej elektrotechnickej spoločnosti s 18 ročnou históriou (do r. 2014 obchodný názov spoločnosti Power-One, s.r.o.)
  • adekvátne finančné ohodnotenie
  • pružný pracovný čas
  • školenie, rozvoj a možnosť kariérneho rastu
  • rôzne príspevky zo soc. fondu
  • finančný koncoročný bonus

Informácie o výberovom konaní

Vaše životopisy posielajte na [email protected].
Zároveň uveďte súhlas so spracovávaním Vašich osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, elektrotechnické, materiálové inžinierstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

3

  • Predošlé pracovné skúsenosti v oblasti technologických procesov v elektrotechnickej výrobe (SMT Process / THT Process / Wave Soldering / Conformal Coating / Dispending a pod.).
  • Vysokoškolské vzdelanie výhodou.
  • Mierne pokročilá znalosť AJ výhodou.

Spoločnosť Bel Power Solutions, s.r.o., ktorá na slovenskom trhu pôsobí od roku 1997 (pôvodne Melcher, s r.o. a Power-One, s r.o.) sa špecializuje na vývoj a výrobu spínaných napájacích zdrojov so širokým typovým a výkonovým rozsahom a napájacích modulov (DC-DC, AC-DC a DC-AC meniče) pre uplatnenie v odvetviach dopravy, priemyslu, telekomunikácii, medicíny ako aj spotrebnej elektroniky. Technológiou, kvalitou ako aj parametrami svojich výrobkov patrí Bel Power Solutions, s.r.o k jedným z top výrobcov napájacích zdrojov na svete. Pre viac informácii: belfuse.com/skrecruiting

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

ID: 2075650  Dátum zverejnenia: 30.7.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou