Revízny technik elektrických zariadení

Bel Power Solutions, s.r.o.

Miesto práce
Areál ZTS 924, 018 41 Dubnica nad Váhom, Trenčiansky kraj
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Vykonáva revízie a zabezpečuje legislatívne povinnosti prevádzkovateľa technických zariadení elektrických.
  • Vykonáva odborné prehliadky a odborné skúšky zariadení počas prevádzky.
  • Vykonáva revízie a kontroly elektrického ručného náradia, elektrických spotrebičov počas ich používania.
  • Vyhotovuje správy o výsledku odbornej prehliadky a skúšky, z revízií vyhotovuje doklad.
  • Eviduje sprievodnú technickú dokumentáciu.

  • Flexibilný pracovný čas
  • Príspevok na dopravu
  • Príspevok za odpracované roky v spoločnosti
  • Firemné podujatia a ďalšie motivujúce benefity

Zároveň uveďte súhlas so spracovávaním Vašich osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy

Počet rokov praxe

3

  • Osvedčenie odbornej spôsobilosti elektrotechnikov, § 24.
  • Zodpovednosť a spoľahlivosť.

Spoločnosť Bel Power Solutions, s.r.o., ktorá na slovenskom trhu pôsobí od roku 1997 (pôvodne Melcher, s r.o. a Power-One, s r.o.) sa špecializuje na vývoj a výrobu spínaných napájacích zdrojov so širokým typovým a výkonovým rozsahom a napájacích modulov (DC-DC, AC-DC a DC-AC meniče) pre uplatnenie v odvetviach dopravy, priemyslu, telekomunikácii, medicíny ako aj spotrebnej elektroniky. Technológiou, kvalitou ako aj parametrami svojich výrobkov patrí Bel Power Solutions, s.r.o k jedným z top výrobcov napájacích zdrojov na svete. Pre viac informácii: belfuse.com/skrecruiting

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: PaedDr. Monika Drmlová
E-mail: poslať životopis
ID: 1990248  Dátum zverejnenia: 2.2.2018