SMT Operátor

Bel Power Solutions, s.r.o.

Miesto práce
Areál ZTS 924, 018 41 Dubnica nad Váhom, okres Ilava
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha osadzovacieo zariadenia Sanyo Line a osadenie SMT výrobkov.

Rôzne príspevky zo soc. fondu.
Koncoročný výkonnostný bonus.

Vaše CVs posielajte na [email protected] alebo na zuzana.vojtasova@ psbel.com. Zároveň uveďte súhlas so spracovávaním Vašich osobných údajov. Vopred ďakujeme za všetky reakcie, budeme však kontaktovať iba tých uchádzačov, ktorí postúpia do výberového kola.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Počet rokov praxe

1

  • Predošlé pracovné skúsenosti ako SMT operátor. Zodpovednosť, spoľahlivosť, ochota pracovať na tri zmeny a ochota vykonávať prácu nadčas.

Spoločnosť Bel Power Solutions, s.r.o., ktorá na slovenskom trhu pôsobí od roku 1997 (pôvodne Melcher, s r.o. a Power-One, s r.o.) sa špecializuje na vývoj a výrobu spínaných napájacích zdrojov so širokým typovým a výkonovým rozsahom a napájacích modulov (DC-DC, AC-DC a DC-AC meniče) pre uplatnenie v odvetviach dopravy, priemyslu, telekomunikácii, medicíny ako aj spotrebnej elektroniky. Technológiou, kvalitou ako aj parametrami svojich výrobkov patrí Bel Power Solutions, s.r.o k jedným z top výrobcov napájacích zdrojov na svete. Pre viac informácii: belfuse.com/skrecruiting

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Zuzana Vojtášová
Tel.: +421 42/3919 508
E-mail: poslať životopis
ID: 1876739  Dátum zverejnenia: 9.12.2014